Cena pšenice rod 2021

Vec sam ugovorio sa Zicom,znas kakav je kad mu treba zove i ne pusta ali sa cenom smo se natezali nedelju dana.. pa jel ces da mu das komso na 30.5?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ja moram da cistim treba mi mesta za kukuruz,lepa i ovo cena za razliku od letos posle zetve koja bila...ajde rokaj tu soju lepe pare cea da uzmes nemoj da si se stiso

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
A psenica jeste bila i dobra je cena, to sto je nudio komsiji 30.5 meni je nudio 31din znaci cista provera samo

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Juče dobijem poruku sa silosa na Ub-u da otkupljuju pšenicu rod 2021 po ceni od 22 dinara. Obzirom da je tek ponegde počela žetva ovo je u odnosu na prošlu godinu lepa cena za start. Moje neko mišljenje je da će cena ići još prema gore do nekih 25 din a kasnije (posle mesec - dva) i preko toga. Ali videćemo šta će se sve dešavati dalje.
Eto proroka iz jula meseca.
 
Milelale to je bila samo moja procena. Svasta se i tada a i sad desava i u svetu a i kod nas. Ne samo na terenu cena zitarica ne go svega. Pa vidis kako je sve otislo najmanje 100% i to za samo par meseci. Ali realno to nije dobro. Sad bi trebalo psenica da bude 40 din koje su cene djubriva i nafte a da ne govorim koliko ce tek na prolece biti hemija ili azot koji moramo dati. I sve ostalo sto cini ovaj nas zivot.
 
Ja dao jednu turu na 29din.. sad se pogadjamo za cenu

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh