Cena Pšenice rod 2018

dejja

Član
Učlanjen(a)
21 Jul 2008
Poruka
675
Gledam starije postove, pre mesec dana je bila cena ispod 20 sa PDV. Kako je krenulo već od nedelje ima da prebaci 25. Biće ovde pukovnika, a neki će i opkladu da uzmu
Čujem žale se danas penzioneri, nema više pogače ispod 60din. Biće i skuplja jer je i struja za industriju(pekarska brojila) poskupela 20% od januara.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
28.269
Neka raste i treba da raste. :osmeh: Kod Tomića i Agronoma i dalje 23 sa pdv jedino je Gedža kažu prodao po 26 sa kućnog lagera. :sta:

dejja

Član
Učlanjen(a)
21 Jul 2008
Poruka
675
To su zadnji pokušaji vaćarenja. Putovao sam skoro i slbo gde videh zelena polja.
Još niko ne pominje ponudu na zeleno za rod 2019? Ozbiljni potrošači kao što je PDM u Pudarcima(dnevno troši 300t brašna), već treba da su kupili na zeleno mnogo hektara da obezbede 2019 i 2020.

Sent from my iPhone using Tapatalk

T110

Član
Učlanjen(a)
25 Avg 2017
Poruka
1.131
M&Silosi oborili rekord 5 slepera u jednoj turi naravno XXKSXX table, tako da hoce cena gore.Cenu nece da kazu sem da je bila 20+din,a nece da kazu ni od koga uzimaju :osmeh:

milos539

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2013
Poruka
821
M@silosi, je firma sa Kosova i Metohije i ne mogu da je uvezu na Kosovo iz Srbije. Jedino ako koriste tranzit iz Hrvatske ili je vuku iz Srbije za Albaniju. Ovde su jos uvek takse na snazi od 100% na robu iz Srbije.

milos539

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2013
Poruka
821
Druze ja zivim na Kosovu i Metohiji, i sa njima sam u kontaktu, kako kazu da im psenica iz Hrvatske izadje na 25 centi. A da im se ne isplati da uvozi iz srbije i placa 100% carinu na uvoz.

Power70

Član
Učlanjen(a)
26 Nov 2015
Poruka
608
Ako je za mene pitanje da odgovorim...ne placa se jos uvek po hektolitru a koliko je letos bilo pojma nemam,morao bi u papirima pogledati.

Vrh