Cena malih prasića na tržištu

Сад продао колеги за тов по 230 динара. Просек мало преко 24 кг. Прасад за јечам и кукуруз. А по околним селима који накупац налети 240-250 носе све.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Услужан оглас имам 85 комада од 10-15/16 кила. Контакт Завиша 062665279
 
Poslednja izmena:
Pale su cene prasica, i na nekim farmama ali nista drasticno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Koliko sam se plasio kako cu da prodam toliko me sad plasi svaki nepoznati broj koji me zove. Saznali ljudi i hoce za tov. Za sada rezervisano i kaparisano 30kom odradjeni prasici u fulu a isporuka za 10 dana.
 
Видиш да је све ок испало. Људи већ виде разлику у тову између прасади код накупаца и купљених на једном месту. Само неће да признају разлику цене. Моје сам дао једном товљачу идем сутра да их видим 12.03. опрашени.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
А ја овде са тврдоглавима не могу да изађем на крај и убедим их да раде другачије.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
А ја овде са тврдоглавима не могу да изађем на крај и убедим их да раде другачије.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Niko nije ni rekao da nije bolje uzeti od jednog coveka a diskusija o ceni je vec nesto drugo, on ih sigurno nije prodao po 450-500 din i radi se o 30 praseta koje je kupilo nekoliko kupaca po par kom pa tu ne vidim nista spektakularno, i ja sam pre par dana prodao 43 kom bez nekih problema

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Писао сам пре о товљачима у мом селу и околним селима.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Dobrim delom zasluge mom kolegi a pronace se ko je. Necu da imenujem sem ako on ne kaze drugacije. Hvala mu na pomoci pri savetu i oko prasenja i oko pocetka odgoja. Nadalje vec ide nekako. Kada prodam bice objavljeni utisci naravno oko kvaliteta nazimicavi prasadi.

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh