Cena malih prasića na tržištu

Prodao prasad prosek 30 kg .super ... prirast ..odlican ( 5 ),,konvrezija hrane jos bolja , e da je i cena kako treba eto zarade ,ima i ovde ali nije to to uporedjujuci cene drugih proizvoda..:haha:
 
Prosli pijac cena je bila 200 i prodalo se.Narod cuo i potrcao da proda na pijaci,i ispus.o.To ce uvek biti tako,kad se narod polakomi za parama.Cena od 160 kod kuce je dobra na sadasnju cenu hrane.Kad bi bila preko cele godine ja bih bio ekstra zadovoljan.
 
-------
Neprikadan Rečnik

Bezobrazan recnik koji nije prikladan ovom forumu.
-------

Original Post:
http://poljoinfo.com/showthread.php?p=297984
quote_icon.png
Citiram: Darko-GM
Danas u Gornjem Milanovcu cena 180- 200 din/kg



ovo se nezna ni ko pije ni ko placa .,, strasno ,, nikad ovoliko da su cene ne ujednacene .. a na pijaci u KV prasadi sacuvaj boze dobro cene nije pala na 100 din
ljudi sta sam ovde rekao da je bezobrazno i neprikladno . ili ja mozda nisam odavde.. ljudi ovde se krse prava govora .. gde sam ja ovde bilo sta rekao neprilkladno aaallloooooo da li se cujemo
 
Poslednja izmena:
Mogu ONI da ocekuju sta god hoce , jer za NJIH nije nista i desetak evra za kilogram , ali ONI su samo mali deo u BEOGRADU... Mnogo veci deo naroda je onaj koji nema ni za kosti , a kamo li za meso.. Konkretno, kod mene u mom kraju je bilo nezamislivo da neko doceka Uskrs bez praseta, ili jagnjeta, a sad tek po neko domacinstvo ima prase za sebe, a da ga kupuju, nemaju para.. Ziva propast!
 
Nazad
Vrh