Cena malih prasića na tržištu

KishRobert je napisao(la):
ma ok je vse to,al' ide reklama ma tv-u,kaze ociscena prasetina,tj spremna za pecenje 289din/kg...a ti sve to skoro uradis pa je mnogo jeftinije...
Mozda covek racuna zivu vagu po 200 din stim sto ih on ocisti
 
MILOŠ D.T je napisao(la):
Takav je kod nas sistem. :haha:
Post je spojen: [time]1293771303[/time]
_________________________________________________
I danas otišlo jedno po 220 dinara :D
Ljudi dajte ko ima kamion da pravimo posao kad nas prasici 160,140,155 ali 160 prva klasa
 
kod nas jutros na pijaci 180 tesko islo oni manji, po 170 malo bolje oni veci preko 20kg, al slabo nekako...

nema vise ni jedan petak do Bozica, znaci ovo je cena...
 
Prodajedem par komadeški prasica, ot 'edno dva'es' klio, manje više...
Javite mi se zadvije meseca.
Cena... Će se dogovorimo.

Molimo vas da oglas postavite u odgovarajuću rubriku :haha:
 
u cetvtak da pred Novu godinu na pijaci prasica daleko bilo pala cena na 140.. danas mi pecenjara ne da vise od 150 a prodao na 170 pre tri dana sta se ovo desava da covek poludi :sta: :sta: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1293882947[/time]
_________________________________________________
a ja se ponado cena ce se stabilizovati .. **greška li ga sta je ovo nikad niza cena za BOZIC .....GRRRRRRRRRRR ::lose:: ::lose::
 
Svi su kupovali pre mesec,dva kad je cena bila 120,stavljali u hladnjace i sad imaju i nije imm moranje da kupuju.....otisla nama drzava u k....
 
Ko ce 30-og da ti kupi prase?Niko jer nemoze da stigne za 31. da ga sredi.
Sad u cetvrtak ti je Badnji dan,a nama pijac cetvrtak vece,tako da ni taj pijac nemoze da prodje. Zato i jeste cena 140,jer narod je kupio 23. za sebe a sad kupuju preprodavci i pecenjari.
 
Nazad
Vrh