Cena malih prasića na tržištu

Danas prodao 10 kom,prosek 27 kg,po 140,kod kuce.Nije lose,al nije ni Bog zna sta.Ostalo jos 10 da ceka bolje dane-cenu.
 
Ovde veceras katastrofa.Doterao debil 3 kom,imaju oko 32 kg,nikog vise na pijaci i umwsto da formira cenu od 160,on ceni 140.Jebo ga ko mu rekao da ih dotera.
I naravno cena je ostala i drugima na 140,bilo 3 prikolice kad sam ja gledao.Strasno.
 
crni gruja je napisao(la):
@Nikola KV
Ovde veceras katastrofa.Doterao debil 3 kom,imaju oko 32 kg,nikog vise na pijaci
znas li o dakle je ..supak..
Treba mu jebat mater
Pa ljudi mi smo glupi... da li je on uopšte računao kolika mu je zarada sa ovom cenom koncenrata...

Ej Grujo od onih 19 komada živi su i počeli da jedu 16 kom i to prirodnom selekcijom.
Pri ovoj ceni nisam hteo da se zajebavam da ih odvajam nego je ona sama presudila
 
Ej Grujo od onih 19 komada živi su i počeli da jedu 16 kom i to prirodnom selekcijom.
bas mi je drago :D samo napred ..imam prasenje 24.12 ..bas je puna koliko mi se cini :ppozdrav:
Post je spojen: [time]петак, 17. децембар 2010. 01:24:19 CST[/time]
_________________________________________________
cekam da prodje SV.Nikola....pa da ih prodam..oborio sam im procenat proteina ima da budu taman za NOVU GODINU skinuo ih sa SP-2 (grover) i dao im ST-3 12% prot. i nema proliva .super .. :D
Post je spojen: [time]петак, 17. децембар 2010. 01:26:38 CST[/time]
_________________________________________________
stopirao sam rast vec nekih 15 dana napreduju ali usporeno .. da izvucem bar nesto na njih trebalo bi da bude cena bar 160 din :cao:
 
Ma debil klasican,mada su mu prasad supalj ku..c,mrsava,ali je i svima ostalima oborio cenu.
Meni nakupac kuci davao 115 u sredu,ja mu se zahvalio i usao u kucu.
"Da se dogovorimo".
I dogovorili se na 140.Znaci da ide cena,al dok je debila bice i cimatanja sa nakupcima.
 
Nazad
Vrh