Cena malih prasića na tržištu

Znam da je pitanje za kristalnu kuglu, ali sta mislite jel bolje prodati prasad od 20-25 kila po 250-280 dinara sada ili rizikovati tov pa kakva bude cena za 100 dana tovljenika?
 
Znam da je pitanje za kristalnu kuglu, ali sta mislite jel bolje prodati prasad od 20-25 kila po 250-280 dinara sada ili rizikovati tov pa kakva bude cena za 100 dana tovljenika?
Dobro pitanje. Po meni bolje prodati prasad. Po ovoj ceni žitarica se me isplati hraniti ni prasad kamoli tovljenike
 
Eh, nisam ocekivao da ste tako svi za utamaniti :svinja:
Moram se necim i zanimati a novce cu potrositi. Videcu ja bas jel to tolika cena za prasad ovde u ponedeljak, sumnjivo mi kad je prosao djurdjevdan da ce dati toliku cenu mi za 60 komada.
 
Kako se krece cena sada za vakcinisane?
Ja sutra prodajem po 230 a cujem da ide i do 260. A ovde kupaca ni za lek.
 
Вакцинисани, обележени 230-240 како где. А разлог слабе потражње је што не иду у тов. За 10-так дана опет имам уговорено.
 
Zvao sam redom nakupce i niko nije imao trziste za vakcinisanu robu. Stavim juce na fejs stranicu svinjarstvoSRB i prodati za pola sata i to lik dolazi iz ns po 35 kom.
 
240 dinara, ide u četvrtak prva tura 28 kg prosek. Sledeća stiže za 10-15 dana, plašim se da cena ne ode mnogo dole.

Послато са HTC 10 помоћу Тапатока
 
Овде тотални застој. Ових 15 комада иду у тов али у мојој режији. Како ствари стоје на јесен остаје само једна расна крмача. Ово остало како залучим тако путује.
 
Farme do 280+pdv
Delta 350plus pdv😂😂😂 oni su uvek nesto posebno sa cenama
 
Nazad
Vrh