Cena malih prasića na tržištu

Pečenjari bacili kamen u baru :D 250din,tovare sve do 30kg,na malo čujem trgovalo se i na 270.

Jedan pečenjar maše i sa 300 din za ekstra robu do 25kg.Klasična priča kad se poklope uskrs i prvi maj,a prati ih Djurdjevdan.A puštaju i veselja.

Mogu da daju i 500din kad ih u okolini slabo ima.

Ko je imao živaca da ne prestaje čeka ga lepo leto ::novac::
 
Nije mi dao djavo mira i ako sam odustao,otišao jutros na pijacu 250-270 din prodaje se bukvalno sve i svašta samo da liči na prase.Došla i ta situacija dva kupca na prase :D Ja uzeo dva 22kg na 260,jedno će za praznike drugo za slavu.Što je najbitnije pored pečenjara dosta "običnog" naroda spremnog da se bije za prase :ROFLMAO:
 
Ja sam uzeo za uskrs prase od drugara ima 80krmaca i svoju klanicu i mesaru po 280din kg pre 4 dana..Uglavnom sve od njega uzimam vec par godina ovo sa pijace ili po mesari ne uzimam vise.
 
Posto idu mali prasici oko 10 kg sto su? nudi me covek 30 komada prosek oko 9-10kg, mislim da mu 3 hiljade dam po komadu pa ako hoce.
 
Do mladog sv Nikole ostaju sigurno,u mom kraju slaba ponuda,tako da bar lokalno cena ce da stoji,a na leto ako puste veselja onda mozes da se nada,a ako ostane na milosti pečenjara brzo će to na 200din.
 
Nazad
Vrh