Cena malih prasića na tržištu

Smederevska Palanka oko 300rsd do 25 kg
2549ee5b73b6d6b33d446f41194b47cb.jpg


Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока
 
Kakve su prognoze za maj i jun,sta mislite hoce se cena odrzati?!

Evo ja cu jedan filozofski odvovor,prvo sve zavisi od potraznje,drugo sve zavisi kako su se ili kako ce se tek oprasiti krmace,s obzirom da je kod mene u kraju iz dosta razgovora saznao da je bilo problema sa ulaskom u estrus i pobacajima,e sad zavisi i koliko je ko povecao priplodni materijal,a i to koliko ljudi planiraju da tove s obzirom da je prosla godima podbacila.Dakle ima hiljadu zasto i hiljadu zato,licnog sam misljenja da ce cena biti oko 250din do Sv.Nikole ,a posle toga od 180-220din zavisno od mesta do mesta i potraznje...
 
Ja sam znao da moram biti i trgovac,stočar,babica ,veterinar,mehaničar,bravar,tesar,zidar,vulkanizer,varioc,antrogar,fizikalac,jak u leđima,ne umoran, a sad ga svati da moram biti i teolog.
I onda dođe av da me uči poljoprivredi.::jako_besan::
 
Ja sam znao da moram biti i trgovac,stočar,babica ,veterinar,mehaničar,bravar,tesar,zidar,vulkanizer,varioc,antrogar,fizikalac,jak u leđima,ne umoran, a sad ga svati da moram biti i teolog.
I onda dođe av da me uči poljoprivredi.::jako_besan::

Trebao si oma da postaneš popa ili teolog pa sad sve ove poslove nebi trebao da obavljaš.
PS.Nemoraš da odgovoriš na moja pitanja ionako sam pitao onog kome nije teško da odgovori.
 
Nazad
Vrh