Cena malih prasića na tržištu

Nije greska u kucanje. 210 je cena dobro si procitao. Treba mi 40kom

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Bogami i ja imam jos troje od oko 28 kila i niko ga nece a dao bi i po 3 marke.Sverceri idu u Laktase i Gradisku i tamo je cijena 2.8 marak po kili (njihove rijeci,a mozda i nama ukidaju cijenu)

- - - - - - - - - -

Odose ovi moji prasici po 3 marke.Njih troje 93 kile.Iznenadio sam se da su toliko teski
 
Znas sta, sve zavisi kako ko te zavrsne, doduse ja radim sa firmom iz Kljajiceva vec 10 godina i covek je od reci.Evo sad kako je vlada situacija nigde nisam mogao da nadjem veliku kolicinu prasadi to sto ti kazes prolazi fora na 50komada a ne na 500 komada, zvao sam par ljudi koji su se bavili otkupom u Sivac (OVI KOJI ORGANIZUJU SA GEBIJEM)pa mi jedan iz gebija dao broj od nekog iz Sivca jedva mi nakupio 100komada ali jedva (s tim sto je trebalo da idem tamo gore na licu mesta i sa mojim prevozom i uzeo mi je 260din,prevoz ne racunam to sam platio posebno) isti dan mi doterao covek iz Kljajiceva 2 ture (preko ovog iz Kljajiceva nikako nisam mogao da stignem na red vec od polovine maja ga zvao i rekao mu i rekao mi je tad da ce za mene da krene da sakuplja oko 25jula nista pre jer je bio pun i stalno napuni neke farme sa po 2000-5000 tovljenika u turnusu) ovaj iz kljajiceva mi uzeo 260din na kucnu adresu +pdv( meni odgovara pdv jer idem sve preko firme pa moram da opravdam pdv) dosao je i taj dan kad su mi stigla prasad od Coveka iz Sivca koji su mi preporucili ovi iz gebija isti dan su stigli i ovi iz kljajiceva i mogu da kazem da ovi iz Kljajiceva su jakoo dobra prasad extra bas kod ovi iz Sivca ne svidjaju mi se uopste mrsavi nekako nije ta genetika a ovi iz kljajiceva su prava prasad.

Ja tovarim nedeljno od 100-500kom. Zavisi od ponude. Kad nema robe na trzistu i odjednom ti neko nudi vecu kolicinu i to na prolaznu cenu, sumljivo je da je roba sa juga. Meni su nudili posle 20.og januara kad je cena i potraznja krenula svaki dan po 150kom da mi doteraju, i da i preprodam kao da je roba sa backe. Samo to sam hteo da ispricam.
 
Ja prodajem 270 do 25 kg od 32 može se prodati samo oko slava i božića

Послато са PSP3507DUO уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh