Cena malih prasića na tržištu

Koliko procenjujete cenu oko Ðurđevdana

Послато са PSP3507DUO уз помоћ Тапатока
 
Tesko ces toliki broj skupiti,kod mene ljudi vuku za rukav za prasice.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Cudi me da netrazite 500 din po kg zive vage. Pa da neispadne da na ceni praseta uzmes dva tovljenika uradjena na leto
 
Cudi me da netrazite 500 din po kg zive vage. Pa da neispadne da na ceni praseta uzmes dva tovljenika uradjena na leto

Idi trazi negde pa nadji barem 50kom tesko ces naci i po vasarima a i cena ima je od 280-300din ali to ti je vasarska roba ubacis 10kom u tov od toga ti 2%uginuca kod njih.Ovo druze ti farmerska roba sve sa jedne farme dobra genetika vakcinisani strojeni i u cenu je uracunat i prevoz na kucnu adresu pa ti vidi :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
"Nisam ubacio jos,imam jos jednu turu tovljenika da prodam ove nedelje,pa posle ide ciscenje,dezinfekcija objekta,krecenje itd. 30dana objekat da se odmori i nako toga ubacimo novu turu naravno ako je ulaz ispod 200din/kg.Ovi dana zvao neke farme tamo gore kod Subotice da vidim kako stoju sa robom."
Barbu ovo su tvoje reci od pre nekoliko meseci a sad tu palamudis kako imas da prodas prasad po 330+ pdv. Meni se decko cini da nemas ni
18god a samo se nesto hvalis i pricas prazne price.
 
druze, ovde sam napisao o objektu za tov koji imam da sam uradio dezinfekciju a prasad kupim sve sa jednog mesta tj od Delte,a imam od mojih krmaca oko 150kom koji sad imaju prosek mozda i jace od 25kg ako uuspem da ih prodam do kraja nedelje OK ako ne sacuvacu ih za tov u starom objektu a u novi stizu sa druge farme.

Ja nisam neki jebi vetar od juce na ovom forumu i ne palamudin nista. Ko mi ne veruje neka dodje licno da se uveri, a par njih sa ovog foruma koji su iz mog kraja znaju da se ozbiljno bavim svinjarstvom :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh