Cena malih prasića na tržištu

U mom mestu, prasici se takodje, prodaju po raznim cenama, a one se krecu od 150-200din.

2nim80p.jpg


Fotografija od pre 5. dana.
 
Poslednja izmena od urednika:
kao prvo ides post za postom , dajes oglas i izasao si iz teme :off_topic: jbg bas si preterao ,imam i ja jedno 40 kom,, pa sta,,, cekam ko ce da me izradi sa cenom i to je to trenutno 150.00

e sada si je preuredio ...:osmeh::bravo:
Opušteno, kolega. Z.K.
 
Poslednja izmena od urednika:
pa svejedno da bi se krmaca poprevila a ostalo je nama inace krmaca ove godine ide a svejedno jer bi kasnije pojeli dosta vise hrane i zarada se svodi na isto
 
pa bolje ga prodati od 10 kg za 2500 din nego od 25kg za 3000. Zbog 500 din se patiš bar 15 dana više
 
To je i meni upalo u oci,a jos je prasice od 25kg racunao po 120.Cisto da bude bolja racunica.Istina je negde izmedju.
 
@draganpopo,
pa to je gore nego kod nas ::samo bes::
I dalje 180- 200 din kod nas.

Sa duznim postovanjem,malo zajebavas narod...!...cena u Leposavicu je super,samo sto je mala prodaja.
Da li znas koja je cena u enklavama...?
Ja sam cuo od drugara da siptari-katolici dolaze u Grace,Babin Most i Priluzje i placaju prasad 2,5 eura,a matore svinje 1,7 do 1,9 eura...e to je vec dobra cena.Prilikom moje poslednje posete,prijatelj je prodao veprica od 90-100 kg,Landras-Joksir,nista specijalno, sto se tice kvaliteta, za 300 eura siptaru iz Djakovice.

Sta mislis o tim cenama...?...a prodaju sve sto imaju.
 
Prodao danas jedno 31kg po 170.Slabo ih ima,a cena se krece od 170 do 190 u zavisnosti od kvaliteta i tezine.
 
Sa duznim postovanjem,malo zajebavas narod...!...cena u Leposavicu je super,samo sto je mala prodaja.
Da li znas koja je cena u enklavama...?
Ja sam cuo od drugara da siptari-katolici dolaze u Grace,Babin Most i Priluzje i placaju prasad 2,5 eura,a matore svinje 1,7 do 1,9 eura...e to je vec dobra cena.Prilikom moje poslednje posete,prijatelj je prodao veprica od 90-100 kg,Landras-Joksir,nista specijalno, sto se tice kvaliteta, za 300 eura siptaru iz Djakovice.

Sta mislis o tim cenama...?...a prodaju sve sto imaju.

Vidi ti @Maximus Ruralis,
kao prvo to duzno postovanje ostavi sebi!
Nikoga ja ne "zajebavam" i ako ti je super cena, drzi krmace i prodaj u Leposavicu na super cenu...
Ja znam koja je cena kostanja prasadi i kolika treba cena da bude da bi se isplatilo.
Uostalom kad budes napravio objekat 28m x 8m na 2 nivoa tad ces mozda i da saznas da postoje i troskovi amortizacije, kada budes kupovao opremu za enterijer stale tad ces mozda saznati da nije sve k'i na papiru...

Ova tema govori o cenama u nasim krajevima, nemam nikog u enklavama i ne znam kakva je cena, pricam za Leposavic, a ti se povezi sa tvojim drugarom pa teraj u enklave mozda zaradis lepe pare...

I sledeci put se obrati kulturno a ne maximalno ruralno.


Leposavic,
Prasad 25-40 kg 180-200 din/kg!
 
Nazad
Vrh