Cena goriva


Madjari spuštaju cenu na nivo od 480 Ft jer sve preko toga utiče na inflaciju...ja čuo na radiju u mađarskoj.
Kod nas ne može AV da se odrekne svog dela kolača.....
Ta cena je maksimalna koja sme da bude. To dodje oko 155 din i ne sme da bude veca cena ni na jednoj pumpi do daljnjeg. Danas vec krenule kontrole cena goriva i od proverenih 80 i nesto pumpi nigde nisu nasli skuplje gorivo od dozvoljenog.
 

Madjari spuštaju cenu na nivo od 480 Ft jer sve preko toga utiče na inflaciju...ja čuo na radiju u mađarskoj.
Kod nas ne može AV da se odrekne svog dela kolača.....
Pa kako da se odrekne kad smo u totalnoj dubiozi,zaduženi smo kao davljeniku voda do očiju,gotovo,ne sme da se kiksne ni jednom više,subvencije ne isplaćuju samo otežu,ovaj ako ostane posle izbora ode sve tri lepe,a jedino šta radi je poljoprivreda ,iz nišega pravi nešto i to guše,prave mesta ovim velikima,a i njima će stisnuti muda .
 
Ta cena je maksimalna koja sme da bude. To dodje oko 155 din i ne sme da bude veca cena ni na jednoj pumpi do daljnjeg. Danas vec krenule kontrole cena goriva i od proverenih 80 i nesto pumpi nigde nisu nasli skuplje gorivo od dozvoljenog.

Tacno tako, do februara.
Ovo drugo ne sme niko, posto oduzmu celu "radnju" i dodelu drugom do daljnjeg. Znaci nema sanse da krse taj pravilnik.
 
Danas na NIS-u 174,4 dizel.. Bog te mazo. Zaista bezobrazno skupo za naše prilike i standard.

I naravno niko ništa, svoj harač odnosno akcize ni ne pomišljaju da smanje..

Ono prošle godine u aprilu, maju kad je bilo čini mi se 134 dinara bih oberučke prihvatio, ma i do 140 je prihvatljivo, sve ostalo je bezobrazluk.
 
Za 3 meseca 10000 l smo potrosili.
Da li sam pomogao drzavu Srbiju 🤔
18 meseci od podnosenja zahteva za povrat, mehanizacija. Cekam da mi pomognu 😏
 
Negdje u S.Arabiji

zKksWxj.jpg
 
Verovatno,zbog radi toga da ima toliko površine zemlje koju obražuje.
Mislim da je na to mislio čoek.
Uf, gledati u tuđ novčanik nije dobro, posebno jer ne znamo da li je čovek poštenim radom stekao što ima, a naš kolega verovatno jeste...Ako se ima neki očigledan dokaz, kao neki tajkuni, Kostić itd pa ajde...Kod mene ima čovek koji je potrošio sigurno 15000 litara nafte od avgusta a uopšte nije u dobroj situaciji...
 
Uf, gledati u tuđ novčanik nije dobro, posebno jer ne znamo da li je čovek poštenim radom stekao što ima, a naš kolega verovatno jeste...Ako se ima neki očigledan dokaz, kao neki tajkuni, Kostić itd pa ajde...Kod mene ima čovek koji je potrošio sigurno 15000 litara nafte od avgusta a uopšte nije u dobroj situaciji...
O bre radoslave ko mu gleda u buđelar,neka radi ko mu brani.
Uf,verovatno je pola pola.
 
Nazad
Vrh