Cena goriva

Koje gorivo donose sad jednom smo kupili od njih prošle godine i doneli su neki ED kao voda providna bar 20% više trošile mašine, pa se posle opet vretili na Molov ED koji je po meni među najboljima na tržištu jeste da je cena malo jača ali kad izračunaš dođe na isto ako ne i jeftinije. U petak je bio 137din/lit sa prevozom do kuće ali sad je malo otišla gore pa mislim da je oko 139din/lit. npr. zmaj u žetvi tog belog je trošio oko 11lit po jutru a ovog oko 9lit.
 
Donose sve. Par puta su doneli mol direkt iz Smedereva. Standardno je nis valjda. Uglavnom pre isporuke se zna sta donose. Mi smo pitali prosle nedelje bila je ispod 135 din. Cena ima veze i sa kolicinom.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Mi samo mol koristimo. Najbolje se pokazao

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
NIS I KNEZ PETROL
GU 01 143,90
ED 152,40
Mnogo je brate mili...

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Joj Momo gdje njega nadje, regresirano uzimam na nestru i u jedno auto, a u dvojku moze i Neskovic.
Kupio neki momak ovdje u selu nov deutz, 100 i kusur konja sija se ko patkova glava, i kada je ga potjerao kuci skrene kod pomenutog na pumpu i natanka ED. Samo dok je traktor povukao iz rezervoara tako je i stao, a onda servis i zajebancije.
 
Nisam čuo za tako nešto . Nekad (prije god 2 ) su krali na pumpama , nije bilo baždirano kako treba , ali čim se pročulo to su ispravili .
 
Ja sam sad bio na NISovoj pumpi. Evrodizel na njihovu karticu 144.90 din/l. E sad da li je to sa popustom ili nije - nemam pojma, sad sam prvi put uzimao kod njih na pumpi posle par godina.
 
Nedimovic o subvencijama za gorivo

[video=youtube_share;bdFWU7vBWKA]https://youtu.be/bdFWU7vBWKA?t=69[/video]
 
Meni doneli MOL ed stvarno dobro gorivo, danas sejao, i zadovoljan sam potrosnjom, Cena je 134 rsd l
 
Poslednja izmena:
Meni su doterali prekjuce MOL ed po ceni od 122rsd min.kolicina 1000 litara.
 
Nazad
Vrh