Case

lepo izgledaju ove slike sa neta ali bih vise voleo da su sa nasih njiva ::namigivanje::
 
case kakva je razlika izmedju 80 i 90 osim u jacini i dali znas kolika je razlika u cijeni :cao:
 
nisam siguran ali mislim da 80-ka nema turbo i ona je oko 25500e bez PDVa.
95-ica je sad mislim 29600e bez PDVa.
 
da ja sam je dobio po 28.500 eura bez pdv,sa kompresorom i klimom sto mi je jeftinije za oko 2.500 eura,pa skolski drug mi ga prodo pa reko da nebudemo zabadava skolski drugovi.
 
paorpaor dobar ti je ovaj case 1056xl dobri su to traktori,i kako si zadovoljan kolko je on godiste i kolko si ga platio posto se vidi da nema puno radnih casova i da je ocuvan,jel ima powershift menjac,klimu,radio i ostalu modernu tehnologiu u kabini,to su po meni dobri americki traktori vrhunskog kvaliteta.
 
Izasao me je oko 16000. Kupio sam ga zajedno sa plugom kvernelandom 3 brazde prevrtac. Ima 7500 radnih sati, klimu,radio naravno... Nije los,ne mogu se pozaliti. Kazu da ti traktori mogu bez problema uz normalno odrzavanje i do 18-20000 radnih sati bez problema,mada nenameravam da ga bas toliko drzim.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=W384LfhVqvw[/youtube]
 
Plug i Traktor oko 16000. Nisam kupio od uvoznika vec direktno iz Fr. Gledao sam cene tih plugova, preko je od 2500 do 4000,sve zavisi u kakvom je stanju. Ali mogu vam reci da je recimo za vogela izmislio oranje. Proverio licno sa 950-kom.
 
Zna li neko gde je proizveden ovaj traktor Case International 885, godiste 1986, 82ks ?
 
pa gledaj ti za 4min hektar preko 13 ha na sat a ima i od 18,2ha na sat pa izračunaj koliko je za 24sata
 
Paore postavi koju sliku casea i unutrasnjost . na snimku izgleda jako lepo.
 
Nazad
Vrh