Case

A sta se desava sa Almexom. Bile su neke price da gubi licencu, i da dolazi Axial iz Madjarske na našem tržištu
Znaci takvo je stanje sa delovima za Case... Sta bi bilo da je neki ozbiljniji kvar...
Mada, i Vait dok je radio Case nije bilo bolje stanje sa servisom, i delovima. Drugar je čekao 2 nedelje da mu promene termostat, i neki senzor na polugama, I to u garanciji. Oranje završio sa rusom.
 
@cicimoric znam to je tacno. Ipak je almex daleko ispred svih.Ja se lomio izmedju ariona 450 i maxxum 125 i uzeo case.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
A sta se desava sa Almexom. Bile su neke price da gubi licencu, i da dolazi Axial iz Madjarske na našem tržištu
Znaci takvo je stanje sa delovima za Case... Sta bi bilo da je neki ozbiljniji kvar...
Mada, i Vait dok je radio Case nije bilo bolje stanje sa servisom, i delovima. Drugar je čekao 2 nedelje da mu promene termostat, i neki senzor na polugama, I to u garanciji. Oranje završio sa rusom.
Bile su te price ko zna sta ce biti u buducnosti trenutno je sitacija da je almex no 1.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Čuo sam od čoveka koji radi u Agromarketu da će da prave servisno distributivni centar za Case u Starčevu.Kada će to biti operativno nije znao da mi kaže.
 
Taj Agromarket se bas rasirao. Kod nas su kupili PIK Juzni Banat u Beloj Crkvi, sad cujem da su kupili i firmu EcoAgri iz Bele Crkve sa 2000ha zemlje, sad Titan Maschinery. A da ne pricam kakvu su hladnjacu napravili na ulazu u Belu Crkvu.
 
@mixer87kac bas sam to poceo da pisem. Koje ti godiste arion 630. Nude mi imaju neku akciju novog.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh