Case

Taj Agromarket se bas rasirao. Kod nas su kupili PIK Juzni Banat u Beloj Crkvi, sad cujem da su kupili i firmu EcoAgri iz Bele Crkve sa 2000ha zemlje, sad Titan Maschinery. A da ne pricam kakvu su hladnjacu napravili na ulazu u Belu Crkvu.
Pa i u Zajačaru zadrugu sa 2000h zemlje..vlasnik Vilagera i generalni zastupnik za ko zna koliko brendova .

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Da li neko zna online pretrazivac rezervin delova za case .Trebaju mi serijski brojevi nekih delova pa da mogu da ih potrazim. A te u titanu u temisvaru da pitam da li imaju na stanju ako vec nasi nemaju. Zato mi trebaju kataloski brojevi.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Da li neko zna online pretrazivac rezervin delova za case .Trebaju mi serijski brojevi nekih delova pa da mogu da ih potrazim. A te u titanu u temisvaru da pitam da li imaju na stanju ako vec nasi nemaju. Zato mi trebaju kataloski brojevi.

Sent from my S60 using Tapatalk


Sent from my moto e(7) plus using Tapatalk
 
Ja kad sam zvao za manje modele, ali ništa nisu imali na stanju, osim, arion-a 630 cisto informativno pitao, i reče mi cis oprema, 90 000e+pdv. Reko mozda greška, cebis kaže ne ne, cis... Reko za te pare se kupuje jelenko... Verovatno im zato i slabo ide prodaja, barem ovde u okolina nisam video skoro novog. A of tih cena na prvu loptu se najezim, i prosto nemam zelju ni da idem da pričam lično. To se tako frljaju sa ciframa, strava jedna.
 
Kolega koju ste 110-tku gledali od Cejsa.
Nijednu posto nemaju nista na stanju,tamo opasno duva promaja u njihovom dvoristu,hteo da pogledam luxum maxum al ni na slici,pa kad sam rekao za sta meni treba tako nesto rekao mi je da treba polovinom decembra da dobiju farmal m 110,sa starim motorom sa bos pumpom sto mi se svidja,bez stih blu tutova itd, i da ce taj model da bude sa menjacom semi powershift 16x16 ,e sad,cekam da jave,navodno bice oko 46 plus
 
Nasao sam u medjuvremenu. Menjac, hidraulika od U serije. Motor u prednji most id Jx. Kabina Jx. S8000 3.9l motor ostar na gasu u odnosu na nef 4.5l u jxu modelima. Cisto mehanicki motor.
 
Niko ne drzi lager delova.
Za Dastera sam lezaj tocka cekao par nedelja, celokulna industrija je bez lagera.
Osim MTZa.
Drzi Agroglobe,licno se prosetao pre kupovine traktora. Samo iz tog razloga sam se odlucio za plavu boju. O ljubaznosti i profesionalnosti prodavaca masina da ne govorim. I direktoru prodaje pogotovo... Bio u Titanu i pobegao glavom bez obzira. Po meni ne zasluzuju da prodaju stare tumpere na vasaru.... Case je odlican brend,ali nam je zastupnik uzas zivi😐
 
Nazad
Vrh