Case

Pa ti ga hvali do skoro da si prezadovoljan i da ostaje na duzi period kod tebe

Ti znas da je kod mene sve na prodaju.
Doduse sad necu uzimati nista dok ne prodam Zetora, ali to ce biti tesko. Ni ovo se ne bi prodalo da me Diklofen nije poznavao.
A da sam bio zadovoljan traktorom, jesam u potpunosti, okretan, jak, udoban, sta ces bolje?
 
Kako me je smutio da kupim traktor ni sam Bog ne zna.Jos me zajebo pa sam mu njive potanjirao....opasan je Manjevic.
 
E, pa imam ja to na disku, kupio sam kad i za kombajn.
Diklofen, podseti me da ti posaljem ovih dana.
Ma sta si potanjirao, ni jednu oarcelu nisi hteo da mi zavrsisbdo kraja.
 
To je prava proba traktora pre kupovine.Čestitam Diklofen,neka te dobro služi traktor.
 
Тако се купује трактор у њиву и да се озноји ,колеги честитам на куповини:ppozdrav:
 
Sto se toga tice Manjevic je ispao vise nego korektan.On je doterao traktor do njive i rekao ,evo ti i probaj sta i koliko hoces,okrenuo se i otisao.Vrlo korektno sa strane prodavca.Ispostovao je prethodni dogovor maximalno.
I jos da dodam da traktor nije brisao,prao niti ista iz razloga da vidim gde sta curi.
 
Cestitam na korektnoj trgovini. Da te dobro sluzi. To su dobri traktori i uz odrzavanje moce jos dugo da ide.
 
Manjeviću,Manjeviću....
Sa ovom trgovinom si pokupio pluseva i pluseva i novih mušterija više nego Vučić kad napravi nov put do nekog sela....
Šalim se malo,upoznao sam čoveka pa otuda ovako pišem,pozdrav i za Manjevića
 
Nazad
Vrh