Case

galicije83

Član
Učlanjen(a)
15 Sep 2013
Poruka
3.745
Kod mene u selu ima jedan 5150, koja azdaja od traktora. Vuce obrtac sa 4x16" i vozi djubretaru od 15 tona gazda sa njim, ne znam u detalje kako je zadovoljan posto ne komuniciramo.
Немој да те чују зелени, ће да мисле да их зајебаваш:osmeh:

galicije83

Član
Učlanjen(a)
15 Sep 2013
Poruka
3.745
Никакав проблем, па осетљивост ЕХР се лако подеси на кејсоњи...имаш два завртња иза полуга, тачније на њиховом предњем крају где су сензори оптерећења, лево за спорију реакцију, десно за бржу, па подесиш како ти највише одговара да исти ради...

- - - - - - - - - -

Мада ако то ради фино не треба ништа дирати...

MOMOSARIC

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
12.904
Tačno se primjećuje razlika hidraulika od više Američkog i više evropskog štiha , npr jd,case i mf,švabe i sl. , ovi prvi su više za vučene a evropski stil više za nošene priključke.

MOMOSARIC

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
12.904
Nema cijene kolko vrijedi nešto što radimo najviše u ovoj našoj sitnoj poljoprivredi na ovim prostorima , kad dodješ na uvratinu , a to je kod nas jako često , pa namotaš pun , volan lak ko pero , točkovi skrenu tolko da se okrene na dušeku za plažu , reverzer na potez , i ideš dalje . To je nabitnije , i da ne troši mnogo nafte.

Manjevic

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Maj 2011
Poruka
5.406
Nema cijene kolko vrijedi nešto što radimo najviše u ovoj našoj sitnoj poljoprivredi na ovim prostorima , kad dodješ na uvratinu , a to je kod nas jako često , pa namotaš pun , volan lak ko pero , točkovi skrenu tolko da se okrene na dušeku za plažu , reverzer na potez , i ideš dalje . To je nabitnije , i da ne troši mnogo nafte.
Ja da sam rekao da je okretniji od 577, niko ne bi vervao.

Vrh