Case

Imaju dve opcije guma kod zetora. Uze i sire. Ja cu najverovatnije uzeti sa sirim, zbog obrade a kada bude trebalo sa uzim gumama tu ce stupiti na snagu zetor 4718... ??????
 
Moja cena je sa pdv mislim da je solidna usteda 6000 eura to mu dodje 2000 eura po godini obično se skida 1000 eura po godini

- - - - - - - - - -

Koliko dodje nov jx 95 ako ima
 
Nema mogucnost povoljnog kredita kupac, nema mogucnost eventualnog povrata, mnogi su u PDV-u tako da i tu odlicno prodju.
+ sto novi model donosi i neka poboljsanja koja JX95 nema.
Tipa reverzer novog tipa ispod volana, zadnje gume 420R39, zadnja poteznica klizna, podizne poluge ojacane sa brzim kacenjem, topling sa brzim kacenjem ... ti proceni sam sta je i koliko je realna cena.
 
ma krs od traktora jebo ga kejs kad ga i proizveo kupujem belarusa za sve pare:osmeh:

- - - - - - - - - -

zezam se hteo sam odma maksimusa 125 konja ali sam se uplasio cifre bio mi puno para ali sad vidim da sam ga mogao uzeti odma tako ide sve kod mene uokolo naokolo na tezi nacin .traktor jos nije na oglasima mozda ga i ostavim jos na ripnama se vide slova proizvodjaca , ako traktor toliko gubi vrednost zasto po oglasima traze po 25000 eura sa par hiljada sati i deceniju stari .Mislim da je realno da izgubim za svaku godinu po hiljadu eura ali nema veze traktor ce dobiti prednji utovarivac i ostaje da radi pa za deset godina mozda dobijem i vise nego sta sam dao
 
Mislim da je ove godine dosla jedna jx95 oko 1000 rh i mislim 2008 -o u selo u blizini za preko 30000 eura. Za sve se moze naci kupac

Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
@Bojčetiću,jesi rešio da se dogovaramo za jxu 105?Vidim da od Ipard-a odustaješ a i biću povoljniji nego ovaj turčin... ::novac::

- - - - - - - - - -

Zaboravite da sam bilo šta pisao :haha: ,@Bojčetić i ja smo se sve dogovorili :ppozdrav:
 
Nije imao prednju kasiku i nemam pojma dal je austrijski il turski. Znam da je iz karavukova i da je vlasnik policajac na granicnom prelazu

Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
@Bojčetiću,jesi rešio da se dogovaramo za jxu 105?Vidim da od Ipard-a odustaješ a i biću povoljniji nego ovaj turčin... ::novac::

- - - - - - - - - -

Zaboravite da sam bilo šta pisao :haha: ,@Bojčetić i ja smo se sve dogovorili :ppozdrav:

E ne moze to tako,bacili buvu i sad kao zaboravite...nije fazon,hocemo detaljan izvestaj..
 
Kum moj jos se nije odlucio da proda njegovog Jx95 ima mislim 2400radnih sati i vec mu nude 22000 za njega. Turcin star jedno 8,9 godina. Nije mi bas kum jasan kaze uzeo bi on armatruck novi.

Nada poslednja umire.
 
26105366_811984618981330_319948722_n.jpg


- - - - - - - - - -

26197100_811984755647983_970128731_n.jpg


- - - - - - - - - -

moja ljuta masina
 
Nazad
Vrh