Case

Ovo ti samo pokazuje da sa traktorom JXU uopste nisi upoznat. Po tebi je Gramer ocajno sediste a ti traktori su u 90% slucaja imali gramera. Italijanski stil nazivas ocajnim?!? I na kraju cenis kvalitet traktora preko sedista ili plastike?!?!?
Ja sam napisao da je to moj licni utisak i da tako ja dozivljavam taj traktor koji je po mom misljenju pun lose jeftine plastike, ocajnog sedista i jos stosta sto se meni ni malo ne svidja za te novce. Da je jeftiniji 10k evra bio bi sasvim prihvatljiv, ovako je precenjen. Ja jos manje cenim Beznjeva, ali u ovom slucaju mu dajem predost nad ovim Case-om. Maxum serija je vec nesto drugo i ona je nemerljiva sa rusicem, ali ovaj je da te Bog sacuva.
Oped podvlacim to je moje misljenje i ne moam u opste biti u pravu.

- - - - - - - - - -

Demo traktor ili kombajn mora da ima pratecu demo dokumentaciju iliti DEMO LOG BOOK u kojem je opisano sta je radio koliko dugo je radio sa kojim masinama je radio i komentar coveka kod koga je radio takvi demo traktori se nalaze kod dilera najcesce. Demo masine fabricke takodje imaju Demo log book ali sa instrukcijama sta je na akademiji radjeno sa njima i takve masine su u punoj opremi najcesce su 10% jeftinije od novih i jako tesko se dolazi do njih. Sve ostalo su polovne masine. Ukoliko ih diler uvozi na vase ime definitivno je polovna ukoliko ih uzima na svoj lager ponovo je polovna ali fabricki remontovana.
Tako je Spajki,jedna ogromna firma kao Axial iz Baje po priči sa čovekom koji radi kod njih na prodaji sam reko da godišnje oni dobiju samo 2 (dva) komada DEMO traktora i kombajna iz Nemačke...a ovamo svaki drugi u Srbiji je DEMO...:sta:

Možda mi tumačimo pogrešno reč DEMO.:sjasi:
 
Secongeneration onog momenta kad budes proveo bar 10 rs u realnom radu traktora na njivi mozemo diskutovati o bilo cemu. Ovako tvoj post ne uzimam ni najmanje ozbiljno, a cak bi ti i zabranio da pises u ovoj temi jer si previse pristrasan, mada te izuzetno cenim kao prodavca i coveka (imali smo priliku da "trgujemo").
U svakom slucaju tvoje pisanje u ovoj temi je totalno nepotrebno jer si ti trgovac, a ne korisnik.
A ajde da te i ja edukujem pa da ti kazem da i u Breznjevima imas isto Gramer sediste pa oped ne moze da se meri sa Dzondirom.
 
Druze moj radio sam i u rusima i u IMT traktorima vise od 10 rc i znam za pakao. Ono sto cu ti reci da od tebe licno ocekujem mnogo vise od onoga sto pises jer imas ogromno znanje koje mozes da podelis sa nama. Najmanje sto ocekujem od tebe je da cenis kvaltet traktora prema plastici. U rasprave na forumu se ukljucujem samo kad ocenim da neki post nije na mestu od osobe od koje ocekujem vise. Sloboda demokratije mi dozvoljava da komentarisem. Pogotovo CNH masine. Ne komentarisem JD mada bih i to mogao ali me je strah da ce neko pogresno protumaciti. Gotovo sam siguran da i JD ima gramera.
Secongeneration onog momenta kad budes proveo bar 10 rs u realnom radu traktora na njivi mozemo diskutovati o bilo cemu. Ovako tvoj post ne uzimam ni najmanje ozbiljno, a cak bi ti i zabranio da pises u ovoj temi jer si previse pristrasan, mada te izuzetno cenim kao prodavca i coveka (imali smo priliku da "trgujemo").
U svakom slucaju tvoje pisanje u ovoj temi je totalno nepotrebno jer si ti trgovac, a ne korisnik.
A ajde da te i ja edukujem pa da ti kazem da i u Breznjevima imas isto Gramer sediste pa oped ne moze da se meri sa Dzondirom.
 
Ova diskusija bi mogla da ide u nedogled i ni onda me ne bih promeniop misljenje. Prvi utisak je jako bitan, a on je u ovom slucaju jako los spram onog sta taj traktor kosta.
Da i JD ima gramera, ali kakvog.
 
N.A ovo na snimku koji si postavio je original sedište za IMT 558 samo što su ga bitange prefarbale u žuto pa je to njihov Gramer.Jeste da,kako da ne.
 
Drugar ima neki Mf 100ks bez prednje vuce iz 70 tih godina Amerikanac,takodje ima Belarus 952 2010 godiste.Gramer original u Maseju i Gramer u Rusu nemaju doticnih tacaka.U maseju meko udobno a u rusu radi kao na fergusonu.
 
Ja sam kupio pre mesec ipo dana gramer u agropanonci i stvarno je udobno,razlika je ogromna u odnosu na rusko sediste.
 
Ajd slikaj tog tvog gramera i okaci slike,molim te.Sa svih strana,ako je moguce.
 
Stigla zamena dediki sa leve strane slike.Ko je u prolazu neka svrati na čast!
3b538f3986a64a5f3a62910dbc9f8be1.jpg
 
Da,puma 210,tier 3,bez ad blue.Takodje pozdrav i pohvala za clana Secondgeneratio koji je imao volje,strpljenja i nasao resenje za sve sto nam je palo na pamet u vezi sa traktorom.
 
Nazad
Vrh