Case ih

Pa sta, ja kazem na sinama na zmaju, koliko ima zubova tamo? Pricao mi stari kako su u inflatornoj godini terali i lance na dapteru bez rolni i svasta radili samo da se uradi…
 
To su nekad bili majstori koji su mogli od tri različite mašine naprave jednu!!
Danas su majstori obični monteri...
 
Kad je vec prica o sinama, ja sam nabavio u Rumuniji sine za Dominatora 96 komplet 6 sina za 150€ proizvodjac Bepco.
e42eccc87a4e4d9b128913a81ef8d716.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Drugar drzi radnju u blizini Temisvara, delove nabavlja u Belgiji ili Nemackoj kad se poruci za dan- dva moze se preuzeti. Jeste preko Vatina, nikad nije bilo problema za sitne delove, ove sine sam doneo u novembru, imao sam “srece” jer nisu uopste gledali u gepek al mislim da ne bi bilo problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav, da li ima neko na forumu ili zna nekog ko ima Case ih kombajne ali sa slamotresima, deluju dosta jednostavno, u pitanju je 521 model? Čitam da se oni sklapaju u Nemačkoj, Perkins motor.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
To je kombajn kada su kupili fabriku forchrit iliti kako se vec zove… nebi trebao biti loseg kvaliteta, pitanje je samo kakvog je stanja…
 
Bolje ga zaobidji, vreme ga je pregazilo a pored toga stalni problemi sa silen blokovima sabirne i ladje i onda malo pukne ladja, pa malo pukne osovina pogona itd. Imali su ih kod nas u Piku davnih dana i stalno je bilo tih problema.
 
Nazad
Vrh