Breskva i Nektarina

I sta da radim sa njom kome da prodam?
Da pecem rakiju?

Послато са SM-A325F помоћу Тапатока
Najtrazenija nektarina na trzistu,ujedno i najboljeg kvaliteta i ti pitas sta sa njom da radis,prosle godine bila najskupljska od svih sorti,trazila se kao nikad a bogami i ove ce.Zamisli posadis mariu luci ,caldezi(odvratni) i ostale neke sitne nektarine pored nje?
 
Druze,ti ocigleno ne zelis ili ne mozes da razumes neke stvari o kojima sam vise puta pisao, mi ovde nemamo otkup, robu dajem veleprodajama i to su male kolicine, tako da mi je nekad visak i 100 stabala po sorti .Inace Amigo imam u zasadu sigurno vec 10 godina,I nista ga skuplje ne prodam od tog odvatnog CALDEZIJA koji odlicno rodi, cena se mozda malo trgne kasnije kad krene Marija aurelija i i Morsijani.
Inace te prve sitne sorte nektarine i breskve sam davao od 150 do 200 din a Amigo ne verujem da ce ici vise od 90, kolko je bilo i Caldezi,a Glorija 80.. Videcemo u ponedeljak kad cu je najverovatnije brati
 
Dobro ako vec nemate prodaju na veliko i razumem ,ali kod nas Caldezi 60/70 dinara(cak sam juce cuo da je bio i 50) dok je Amigo prosle godine bio isao i na 95-100 u hladnjacama.Imao sam Cladezi i nikad zadovoljan sa njim,u principu sorte breskve koje imaju belo meso nikad nisu isle i nece.
 
Šifra
54f62f2d57b14a8ea4b3b16e0cbd611d.jpg
1ffb0c1571f0cd17b87ec87f25e1cbfe.jpg


Sent from my SM-S901B using Tapatalk
 
Svaka sorta ce da omeksa i da dobije slast kada sazreli na grani,problem je sto takvu ne mozes nikome prodati.Mislim da 90 posto kupaca ne zna kakva je breskva kada prirodno sazreli
 
Iskren da budem,meni se ne kupuju kada vidim kako su tvrde.Kupis u ponedeljak da bi jeo u petak.
 
Cene jutros na pijaci na malo u Nikitiju...

Breskva/nektarina 1-1.5
Kajsija 1-1.5
Trešnja 4-5
Lubenice 0.5-0.8
Dinje 0.8-1.5
Paradajz 0.8-1.5...

Dizel im je (čini mi se) 185-190 dinara, a u Makedoniji je 146-147 (77 denara).
 
Nazad
Vrh