Bora

:ppozdrav: Bori i ostalima ...Posto sam i ja ljubitelj starina a trebalo bi za sledecu sezonu nabavit neki traktor od 20-30 ks al da nije siri od 1.2m do 1.3m za samo obradu 1h maline i da ponekad proparadira selom a mozda i kroz Sabac . Molio bi vas da mi preporucite ako neko zna...... HVALA
:osmeh: Pole,ima u Zminjaku MAN 22 ks iz 1968 godine.Vlasnik je Baća harmonikaš,preziva se Ercegovčević,kuća mu je kod doma.Traktor ima i hidraulk,a nudio ga je meni da ga proda :ppozdrav:
 
Verovatno,malo vas zna za traktore,koji su imali gasne (sauggas) motore.Da budem još precizniji,ložili su se drvima........ O tome sam pisao u ovoj temi unazad,koga zanima u detalje neka se vrati unazad i pročita.Evo nekoliko slika,kako su izgledali ti traktori...

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Evo jednog stabilnog motora marke Jenbach 18 ks,Austrijske proizvodnje.Potencijalni kandidat za moju kolekciju,ali to još ništa nije sigurno :osmeh:

Uploaded with ImageShack.us

---------- Poruka napisana 13-11-11 u 08:14 ---------- Prethodna poruka je 11-11-11 at 21:39 -


---------- Poruka napisana u 08:24 ---------- Prethodna poruka je at 08:14 ----------

Danas mi je 45 godina braka,evo jedne slike od pre mesec dana,koliko da vidite,kako slavljenici izgledaju.S*leva na desno,ja,supruga i starija ćerka.

Uploaded with ImageShack.us
 
Nazad
Vrh