Bora

Blago vama. Kod nas su "pripadnici romske nacionalne zajednice" orobili sve salaše i staru mehanizaciju prodali u staro gvožđe.::lose::

čokoladna braća su i zaslužna za moja da zadnja posta, pogotovo su "zaslužni" za onaj prerezani dvobražnjak. ajd što odvezu na otpad, al što izrežu...
 
a da se nadovežem, kaže stari da je jutros uvatio jednog čokoladnog kako se muva po avliji. pita ga šta radiš ti tu? kaže majstor: ja skupljam sve staro. možda skuplja antikvitete i starine, ko zna, kulturno se uzdigo.
 
a da se nadovežem, kaže stari da je jutros uvatio jednog čokoladnog kako se muva po avliji. pita ga šta radiš ti tu? kaže majstor: ja skupljam sve staro. možda skuplja antikvitete i starine, ko zna, kulturno se uzdigo.
Ma i ovamo su po selima pokupili sve što je bilo staro,nudeći u zamenu metle,crne plastične kante itd.A kroz moju ulicu svaki dan prolaze i sa megafonom viču da kupuju staro gvožđe.Preterali su svaku meru :svinja:
 
Hehe, anegdota od pre par godina... Preterali su bili i kod mene u selu, svaki dan po 20 puta se deru, moj komsija se doseti, i kad god prodju, on upali motorku i turira je do daske, a skinuo je auspuh..... naravno cula se 10 puta jace nego njegov megafon...
 
Hehe, anegdota od pre par godina... Preterali su bili i kod mene u selu, svaki dan po 20 puta se deru, moj komsija se doseti, i kad god prodju, on upali motorku i turira je do daske, a skinuo je auspuh..... naravno cula se 10 puta jace nego njegov megafon...
Ovo jeste komično ali nije kriminalno..... Zoki,veruj ako hoćes ali sve je istina.Naime,moja bivša firma je propala,cigani su sve demolirali,dve velike hale od remonta i servisa su prvo otkrili,jer su bile pokrivene aluminijskim limom.Zatim su skidali motore i menjače sa autobusa i kamiona i nosili na otpad,a sada su počeli vući cela vozila na otpad.Sve kancelarije su demolirali i odneli sve što je vredelo,pa čak su i kablove od el.instalacija počupali,i još mnogo toga da ne nabrajam.Opštinske vlasti i policija ništa nisu hteli da učine da spreče ovu pljačku.Isto su prošle i sve vikendice i salaši,kuće čiji su vlasnici u gradu itd.Strašno,neznam šta će biti sledeći korak?
 
Sto rece pokojni Zoran Radmilovic " pobijes g.... i gotova stvar"... Salim se, naravno... ali bice cupavo....
 
Zoki,ovde je sada na redu kradja poklopaca šahtova-slivnika,koji su teški svaki 50 kg. i tako ulice postaju opasne za vožnju bez tih poklopaca.A ta pojava je uzela toliko maha,da je pola ulica u gradu bez poklopaca :svinja:
 
Cika Boro jel pratite skupove oldtajmerista auta ??
Juce je bio u Novom Sadu na glavnom trgu skup po mojoj proceni 50-ak auta starih i do 60 godina,zao mi je sto nisam poneo telefon sa kamerom.
 
N.A. nisam znao,ali nedavno je bio i u Šapcu.Hvala ti na obavestenju :osmeh:
 
Video sam Montoya,traktor je nekog Kosanića iz Grušića.On godinama nije hteo da čuje da ga proda,neznam šta se sada promenilo,kada je na prodaju.Tebi hvala na obaveštenju :osmeh:
 
Jesi li pogledao tu vršalicu? Izgleda da je u dobrom stanju,jedino ako ti je daleko za prevoz? :osmeh:
 
Jesi li pogledao tu vršalicu? Izgleda da je u dobrom stanju,jedino ako ti je daleko za prevoz? :osmeh:

Paaaa, ako se neko konačno odluči platit žito, možda i kamion neki kupim. Ima sad jedan Iveco - Magirus 170 d 15, kompletno sređen i olakirano sve osim kabine. 1973 godište, a traži za njega 10000 kn ( oko 1500 eura ). Taman tolko treba i od žita doć, pa se nadam da kamionu... Onda mi je samo nebo granica :D Vršalica nije loša, još ima i elevator, a to je rijetkost. Oko cijene se još može pregovarat, pa ćemo vidit. Koji metar drva prodat, malo se stisnut, možda se nešto iskemija.
 
Pozdrav čika Bora!
Ja sam novi na forumu i vidim da nam je zajednički interes starina.
Ja se naime bavim automehanikom i restauracijom stabilnih motora (trenutno Arana) pa imam dijelova za njih, a ja bih trebao magnet za deutz MA608 benzinac izgleda kao minijaturni aran!
Kad ga uslikam okačit ću na ovom mjestu!
 
@Goran21,hvala što si se javio,drago mi je da se pojavio još jedan ljubitelj.Ja magnet za pomenutog Deutza nemam,ali ću ti na PP dati mejl kome da se obratiš.To je isto naš kolega sa foruma :osmeh:
 
Čika Boro zahvaljujem se na informaciji, kontaktirat ću na navednu adresu.
Ako trebate dijelove za Vaše motore slobodno me kontaktirajte.
Hvala!
Goran
 
Alo čika Boro, bio, vidio i ništa nisam dogovorio. Traži 5000 eur za vršilicu i elevator, a ja mu nudio 700 za vršilicu i 400 za elevator. E sad, ne znam jel ja malo nudim il on puno traži, al nismo se ništa dogovorili. Btw @Goran21, ako si gledo starije postove, bećarina pusta je postavio slike jednog malog deutza. Gledo sam ga, al čiča se nešto predomišljo i ko pitat će on sina kad dođe, al ništa. Mislim da je ovaj malo novije proizvodnje, al isto je ko mini aran... Pozzzzz :D
 
:ppozdrav: Bori i ostalima ...Posto sam i ja ljubitelj starina a trebalo bi za sledecu sezonu nabavit neki traktor od 20-30 ks al da nije siri od 1.2m do 1.3m za samo obradu 1h maline i da ponekad proparadira selom a mozda i kroz Sabac . Molio bi vas da mi preporucite ako neko zna...... HVALA
 
Alo čika Boro, bio, vidio i ništa nisam dogovorio. Traži 5000 eur za vršilicu i elevator, a ja mu nudio 700 za vršilicu i 400 za elevator. E sad, ne znam jel ja malo nudim il on puno traži, al nismo se ništa dogovorili. Btw @Goran21, ako si gledo starije postove, bećarina pusta je postavio slike jednog malog deutza. Gledo sam ga, al čiča se nešto predomišljo i ko pitat će on sina kad dođe, al ništa. Mislim da je ovaj malo novije proizvodnje, al isto je ko mini aran... Pozzzzz :D
landinidrajver,dobra cena za vršalicu i elevator je 1000 evra,ti si ponudio dobru cenu.Njegov je problem što lupeta neke nebulozne cene :osmeh:
 
Nazad
Vrh