Beli luk

Kod mene u jednoj bašti izsmrzla trava (1.slika) a drugoj nije(2. Slika) ako ovako ostane n@**bo sam..planiram krajem februara prihranu AN ili KAN.
3530fc29dc19fbbd11c002ba328cc6be.jpg
a0b885257176e7cd35f027d7294641de.jpg


Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 7 eszközömről
 
Ridomil i ja koristim nista bez njega:) a za lukovu muvu Sam koristio volley..amistar nisam koristio ,on je za rdju? Koristim ga za drugu zastitu psenice uglavnom..mada nemam ja puno belog Luka uglavnom je to u basti rucno sadjeno..moram slikati,lepo izgleda za sad.
 
Amistar je za rđu, malo je skuplji ali 2 puta prskam i nikad nisam imao problema.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ja uglavnom prskam za plemenjacu I lukovu muvu,od rdje nikad nisam I nije bilo problema za sad..koliko ml amistera bi trebalo da se Stavi na 10l vode jer ja prskam ledjnom prskalicom?
 
Ide pola litre na hektar Amistara sa oko 200 l vode. Nisam siguran da ima manje pakovanje od 1L.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Da li je neko imao sad problema sa širokolisnom travom, da li sme sad da se prska? Pitam zbog veličine luka, kod mene je gusta da ne mogu da kopam.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Da li je neko imao sad problema sa širokolisnom travom, da li sme sad da se prska? Pitam zbog veličine luka, kod mene je gusta da ne mogu da kopam.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

Kod mene ima gorusice i to cu morati rucno da sredim, verovatno u petak ili subotu.. ali to je malo, mozda 5%. Moze da se prska ali zavisi koliko je velika trava i u kojoj je fazi. I sto je luk sve veci naravno i preparati su sve skuplji


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I kod mene samo gorušica ali je baš gusta, ja moram da prskam pa šta mu bude.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh