Beli luk

milelale

Član
Učlanjen(a)
18 Mar 2016
Poruka
307
Da li komplikovano naštelovati mašinu za sejanje ?
Da li je neko voljan da mi poseje dva jutra uslužno iz okoline Novog Bečeja i po kojoj ceci ?

zokilion

Član
Učlanjen(a)
6 Avg 2014
Poruka
74
Evo ja danas počeo, danas bašta pa ćemo u njivi sledeće nedelje. Ja ne odustajem, malo je problem oko prodaje svake godine ali šta da se radi, najviše volim kad ležim ali eto onda nemam ništa. Malo sam se raspitivao oko mašine i prošle godine sam brzo vozio pa mi se čini da je bio redak. Nastavljamo dalje, srećno svima.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

zokilion

Član
Učlanjen(a)
6 Avg 2014
Poruka
74
Kupio sam raščenjivač, razdvaja lepo samo posle malo kroz ruke, ali ubrzava posao jako puno.

zokilion

Član
Učlanjen(a)
6 Avg 2014
Poruka
74
Ajde slikaću, 45000 sam platio. Firma iz Stare Pazove mi se čini, Argoart mislim da se zove.

LebacLukac

Član
Učlanjen(a)
13 Mar 2018
Poruka
59
Našao sam, sad košta 500 evra, znači ručno do daljeg. Koje osnovno djubrivo koristite sad pre sadnje? hteo bi uzeti od genezisa 8/20/30 ali mislim da kod nas neću naći, ima elixir sličan 7/20/30 videću da li ima u okolini..

zokilion

Član
Učlanjen(a)
6 Avg 2014
Poruka
74
Eto, ja sam kupio kad je bila 400. Ja mesano sad bacam, 3x16 pa na proleće ćemo videti.

zokilion

Član
Učlanjen(a)
6 Avg 2014
Poruka
74
Kupio sam je iz okoline Niša, firma se zove Rajkovic masine, imate na netu da pronađete. Covek mi poslao na kucnu adresu nisam ni isao tamo. 85000 sam platio pre 2 godine. Razmak između redova je 25 cm a u redu 12 cm. To u redu možeš da tražiš ti da ti napravi koliko hoćeš.

Vrh