Beli luk

Da li komplikovano naštelovati mašinu za sejanje ?
Da li je neko voljan da mi poseje dva jutra uslužno iz okoline Novog Bečeja i po kojoj ceci ?
 
Evo ja danas počeo, danas bašta pa ćemo u njivi sledeće nedelje. Ja ne odustajem, malo je problem oko prodaje svake godine ali šta da se radi, najviše volim kad ležim ali eto onda nemam ništa. Malo sam se raspitivao oko mašine i prošle godine sam brzo vozio pa mi se čini da je bio redak. Nastavljamo dalje, srećno svima.
db0a14c8fe352071315d0e8d92092134.jpg
d4ff0078ba93cae4a1acc6df5ff47f0a.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Kupio sam raščenjivač, razdvaja lepo samo posle malo kroz ruke, ali ubrzava posao jako puno.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ajde slikaću, 45000 sam platio. Firma iz Stare Pazove mi se čini, Argoart mislim da se zove.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Našao sam, sad košta 500 evra, znači ručno do daljeg. Koje osnovno djubrivo koristite sad pre sadnje? hteo bi uzeti od genezisa 8/20/30 ali mislim da kod nas neću naći, ima elixir sličan 7/20/30 videću da li ima u okolini..
 
Eto, ja sam kupio kad je bila 400. Ja mesano sad bacam, 3x16 pa na proleće ćemo videti.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Kupio sam je iz okoline Niša, firma se zove Rajkovic masine, imate na netu da pronađete. Covek mi poslao na kucnu adresu nisam ni isao tamo. 85000 sam platio pre 2 godine. Razmak između redova je 25 cm a u redu 12 cm. To u redu možeš da tražiš ti da ti napravi koliko hoćeš.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Luk koji je u subotu posejan da li je kasno da danas predveče poprskam stompom? Valjak perfektno radi, malo je težak ali pomaže puno
2e4a31594076b9366222d3cc6230578b.jpg
e7a8794bce9abc5bf7bddd4bf0a57244.jpg


Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 7 eszközömről
 
Možeš da sačekaš i kad trava tek krene.. onda je pun pogodak...ali opet treba da prvo vidis sa kad poprskas da padne bar 1l kiše.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Pozdrav drugari..da li mi moze neko reci koliko ide ml stompa na 10 litara vode? Zavrsavamo polako setvu pa bih probao jedan deo da oprskam stompom da vidim da li ce biti efekta,ove godine je bilo mnogo korova zbog obilnih padavina..
 
Ja ne znam, možda da pitaš u prodavnici. Mene interesuje prošle godine sam prskao sa Aqva stompom i kada sam u proleće špartao posle toga je krenula trava, neki kažu da ako kopaš ili špartaš uništi se taj sloj gore na površini ali dobro je okopati ili špartati malo zbog kiseonika i da se oslobodi korice. Ako se dira u proleće onda prskanje nema funkciju jel dobro mislim ili ne?

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pitao Sam u apoteci kazu 50ml na 10 litara vode..pa da nesmes dirati ako oprskas sa stompom,mozes jedino cupati travu rukom ako nesto izadje,jer on ce uglavnom svu travu iz semena da zaustavi..
 
Meni nije bas jasno oko tog otrova. Evo negde sam našao da mu je delovanje 90 dana, ako sad poprskaš za 90 znači delovaće do januara, februara pa tad ni nema trave, ne znam jel dobro mislim. Ja sam prošle godine prskao ove neću.
41ea13e20040c8638c8455b31f325be9.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh