Beli luk

Rekao sam mu juče šta mi treba i još uvek čekam da mi da cenu, danas mu ponovo pisao kaže bolestan je al da mu potvrdim dimenzije, ponovo pitam za cenu i još uvek ništa :)

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 6 Pro eszközömről
 
Neznam kako je kod vas ali ako nastave ove kise jos sedam dana dosta luka ce propasti, kod mene je zemlja postala zivo blato...
 
Isto tako, svaki dan pada. Ja danas uspeo da izvučem 60,70 veza iz bašte, blato, kiša, katastrofa. Ne znam kako ćemo završiti u njivi.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Evo cene :
---- nož 120cm dugačak,12mm debljine i 10cm širine 2900 din,
---+drzac 70cm dužina, širina 10cm, debljina 10mm 1300 din.. sad ne znam sta da radim da li je to puno ili ne..pitao sam na otpadu tu kod nas, nemaju..

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 6 Pro eszközömről
 
I ja razmišljam. To je ukupno 5.500 din.Idem sutra na otpad da vidim.
Svakako hvala. Odgovoriću.

Jel materijal malo tvrđi ili običan lim ?
Da li je u ceni i oštrenje noža i zavarivanje nosača za nož?
 
Poslednja izmena:
Tvrd materijal, kolegi su naostrili al to nije baš neko oštrenje pa ja to neću tražiti, a zavarivanje nisam ni pitao pa kontam da to nije u ceni.. jeste Vi našli nešto korisno kod vas na otpadu?

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 6 Pro eszközömről
 
Kod nas na otpadu ništa upotrebljivo.
Dana idem u Bečej da vidim šta tamo ima.
LebacLukac ne znam da li je bolje platiti više za kvalitetniji-tvrđi materijal i naoštriti ga 30 stepeni. Zašto nisi zadovoljan oštrenjem?
 
Nije jednako oštren i nije ravna površina gde su oštrili, znači možda bolje ja sam da brusilicom naoštrim ..

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 6 Pro eszközömről
 
ttGMzUB_2-8ek-3s-FKi1QyPivEL3HdwTwl6kzFFmB9OySvC8UCsuSkVQRv6RIFSfA7ndfv-A2tUF8a59KZ5Jsob_Ph_1hFbAAW3diB5KSSxygWcD5bzZWeJMcA0g4WHp46zdgaE5juSv-oezDIk41xh9NdNc18htZ8WK87CYOQ3TRxqh8KaO3dBtqGY8U4hI3dUUqsYS5RmMImpc46Ri8PElekiTtRSYi0Jyj5mSFkVlsLUxJBkb7yIiwGTyD4_voJ3teiKYnkTMPzrxFhmTMdw2j6pBA9YH3WTczIrDAC_QgLcFmacXW9Bz3pmu3W9JRkvAoyD3QPaDKobkpYS7oQNtDw7xtR_b4N5q-FBAhyvkhW_0qyvC_-T0Oh54w68ud3mcWcfheIhVtFT3481LvOGMIES9TD095v06nMsQ6sMd9LIsA9614NtEvJZOYdpTnyafVJI5biArzJcg8c9MSB9xp0A958BQXzhW_JQl46f24EedhrWgcmjfKQ_juEbbt3wIEt8l47iosK7HnlhPjuSZnr_Q2MvOq1qLbU1vgpOpERM_5ySAsbRsLjK6tBUJzGmBDcY9mgMvMsSFUAdk47ZFmPsPbcYnh46F7MO643Vn7BjZC1OG_WlhwhAgnlsFyopMDUVaMnwQBoDi7M51bTVauOJIiM=w528-h938-no
Da li ce od ovog biti nesto......:sta:
 
Možda neće trebati vadilica,ako tako nastavi kiša,sad već treba sunce i suvo belom luku,za mesec dana počinje vadjenje a beli je ko krompir pun vode
 
Neznam sta ce biti,ja Sam ga prskao vec nekoliko puta od plemenjace Ali I dalje mu zute listovi,imam u basti jedno 10 ari posejano.
 
Ja vecinom pocinjem da vadim posle 10 juna. Dosta luka je pocelo da puca od ovih kisa, mislim da ce dosta i istruliti. Verovatno sam bacio dosta npk djubriva, kan nisam ni bacao.

- - - - - - - - - -

Za mesec dana vadim prolecni luk...
 
Sad se vidi....tuga... koliko truda, vremena i novca ulozis i zivis u strahu cele godine...zato ljudi beze sa sela...

- - - - - - - - - -

mene je samo dokacio kraj ledonosnog oblaka i hvala Bogu nemam stete.... Bice tu luka ali ce biti sitniji, bar ja tako mislim....
 
On nije dole oštećen, samo koliko će ga ovaj list izgurati zavisi od vremena sad. Mogla bi da ne pada sad neko vreme.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Cak mislim da nije toliko strasno kao sto izgleda, cenja su formirana i sad su u fazi bubrenja i izvlace snagu i iz stabljike i iz lista...mozda bude 20-30% manji rod... to je neko moje misljenje....
 
Nazad
Vrh