Bazeni za dvorište

-Koji je najbrži i najjeftiniji način za punjenje bazena?
-?????
-Ako radiš u vatrogasnom društvu - vatrogasna kola i čas posla....
 
Ja se tog nisam ni setio ,a moj prijatelj i forumas Rodic je vatrogasac,dobra ideja za sledecu godinu.
 
Samo proveri vodu u toj vatrogasnoj cisterni.Ako je skoro bip pozar onda OK i ne prazni je do kraja.
 
Dečiji bazen napunim hladnom čistom vodom do pola.Uzmem mašinu za pranje pod visokim pritiskom,dopunim ga vrelom vodom i kupanje može da počne istog momenta.Nema potrebe za čekanjem da se voda ugreje.Jedino što se na ovaj način troši nafta koja pogoni gorionik na mašini.
 
E to si se super setio.Nema gore nego kad skakucu okolo cekajuci da se voda ugreje.

- - - - - - - - - -

hrj9cg.jpg
IMG]http://i58.tinypic.com/azjipc.jpg[/IMG]Evo moja dva pitomca i drugar u gostima.
 
I ja ga punim sa karherom,malo potraje ali brzo bude topla :osmeh:
 
Poslednja izmena od urednika:
Šta ću sa njima.Žao mi da gledaju danima u bazen i čekaju da se voda ugreje a da uskaču u hladnu vodu posebno ne valja.
 
Bazen pre neki dan ispraznjen i sklonjen:

Malo podignut jedan kraj na stolice da se bolje isprazni i teren posle bazena
 
Pozdrav ljudi evo i ja malo u temi oko bazena ako nesmetam,,imam pitanje jel ima jos neko sredstvo za odrzavanje jel ova pomenuta nemogu da nadjem,,a za plavi kamen neznam bas jel se kupaju i deca a poznato je da ona hoce da piju vodu ponekad,,pa neznam koliko je to sigurno,,neki savet??????????????????????????
 
Matic hvala na odgovoru,,ali koliko vidim izgleda da tablete nisu dovoljne,pa sam mislio da nema jos neceg????<inace bazen je oko pet ipo kubika nije nesto ni veliki ali ga punim vodom sa vodovoda pa nemogu sebi bas da priustim da menjam vodu svakih nedelju dana.....
 
Ja moj dve godien nisam vadio iz podruma,ali prošli put sam se zeznuo kao niko,uzeo od komšije pumpu i direktno u bunar,vodi je trebalo mesec dana da se zagreje :osmeh: Tad sam se iznervirao i od tad stoji u podrumu.
 
Hvala na odgovoru ljudi,,imam pumpu sva sreca a hlor cu da kupim nije problem,,neznam samo koliko ce brzo voda da se zagreje,,a nadam se da ce za vikend da bude ok.....Pokricu najlonom imam sto mi ostalo od plastenika,,a i voda sa mreze nije nesto hladna tako da ce biti dobro.....
 
Nazad
Vrh