Basak

Pa da, pa kad je pitao brku sa plavim mantilom i hemijskom u džepu na fapovom štandu dje su djevojke,brka mu odgovorio "alo Rambo,pa mi smo ti ozbiljna firma..."
 
razmileli se ko mravi, potraznja je velika. Ovi iz predstavnista kad onu negde kod nekog sto je zainteresovan za kupovinu Basak traktora posebno Vladimir dobar lik okrene mene da ja kazem kako sam zadovoljan traktorom.. reko sam hocu poklon na sajam kad odem zbog reklame..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Ja sam bio danas na sajmu i najbolji utisak od ovih "jeftinijih traktora" u klasi 80-90 ks mi je ostavio Basak 2090. Moram sacekati karaj godine da vidim kako cu proci,pa mozda na jesen padne i pazar.
 
koliko je sad od 90ks-a? ja bio na sajmu a nisam bacio pogled da vidim cenu.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Oko 25 bez pdv,,al bacas pikado strelicu pa kolko ubudus popust maksimum 20 posto.
 
e0c56a2c0f6af5f0fc4a993e0aec5d68.jpg


Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Sada ima oko 300h traktor.sto se tice potrosnje perkins motor je poznat da trosi malo vise,u oranju prosle zime mi trosio gde je dobro islo od 18 do 20l po hektaru a gde je malo teze oranje islo je i do 35l.servis je bio prvi 39270din.samo proveravam ulje ocistim filter za vazduh sipam naftu i vozi..udoban je nije bucan,hidraulika radi perfektno,stabilan je bas,svidjai se sto su mu i prednje gume visoke a nisu presiroke dobro je izbalansiran...nosi alpler prevrtac od 1260kg bez problema i ide na dubinu do 40cm..taniiracu vuce od 28 polutesku koja ima 1600 kg i ja joj jos 200l sipao preradjenog ulja vuce je bez problema..koga sta zanima neka pita,ja sam prezadovoljan masinom

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ja sam pitao kad su bili da mi rade servis i reklii da ce biti dosta skuplji od 2110..ja mislim da ispod 50000e nece biti

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Bar da si je nasao pa da ti nije zao

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ako bude skuplji od 32-33+pdv nece prodati nijedan.

Perkins jeste da malko vise potrosi, ali zato ide ne staje. Moj utisak sa Armom (sve je to isto Basak, Tumosan itd) je da motor ce poslednji crci, sve ostalo ce pre. Orem na 30cm kukuruziste i trosim 14l po kj ili oko 24-25l/ha.
 
Ako bude skuplji od 32-33+pdv nece prodati nijedan.

Perkins jeste da malko vise potrosi, ali zato ide ne staje. Moj utisak sa Armom (sve je to isto Basak, Tumosan itd) je da motor ce poslednji crci, sve ostalo ce pre. Orem na 30cm kukuruziste i trosim 14l po kj ili oko 24-25l/ha.
Ja mislim da ce biti,mnogo su ga nakitili unutra i spolja...garant za 5000-10000e bice skuplji..to si lepo rekao sve je to isti sklop ali perkins je perkins da se ne lazemo

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh