Basak

Čujem da perkins hoće da potroši. Ja sam imao s44 što je kopija perkinsa i u oranju je bilo od 10 do 12 litara kad je baš teško oranje. Da li je kopija 100% ili ima neke izmene ne znam ali ja sam bio više nego zadovoljan potrošnjom. Čak ni deutz ne troši manje.
Za s44 je potrošnja u opterećenju oko 8 litara na sat.
 
Poslednja izmena:
Aa Basak slusa lepo,hvala bogu samo peva i nabija satnicu

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Sad ima 550h hvala bogu da kucnem u drvo nikakve kvarove nisam imao,puko mi je bio drzac za altrenator ali to sam video kuci sam bio..oni ga samo gde gde napljuvali i to normalno da ce odpaasti,pa ga ja lepo brusnem i zavarim muski pa obradim i nema da mrdne

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Sad ima 550h hvala bogu da kucnem u drvo nikakve kvarove nisam imao,puko mi je bio drzac za altrenator ali to sam video kuci sam bio..oni ga samo gde gde napljuvali i to normalno da ce odpaasti,pa ga ja lepo brusnem i zavarim muski pa obradim i nema da mrdne

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Kako se pokazao traktor ?
 
Ja sam prezadovoljan s njim,zavrsava posao odlicno

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
U ovom videu možete videti dva priloga u kojima se vidi kakav je odnos države Srbije prema srpskom poljoprivredniku. U prvom prilogu ćemo videti i čuti prevarene poljoprivrednike koji su pre više od godinu dana uplatili traktor Basak 110 ks u firmi RTI i nikad im nisu isporučeni. Drugi prilog je primer kako pokrajinski fond za razvoj poljoprivrede nema razumevanja za mlade voćare posle katastrofalne suše, tačnije kako radi suprotno od onoga zašto je osnovan. Detaljnija dešavanja pogledajte u videu... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal!
 
Kakvo je sada stanje sa novim distributerom traktora, da li je neko uzimao basaka preko agromarketa da li su korektni sa isporukom ?

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
ja sam porucivao ulja i filtere imaju sve na stanju ljudi sto se tice i delova bas sam pitao,korektni su skroz za saradnju

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
e0c56a2c0f6af5f0fc4a993e0aec5d68.jpg


Sent from my SM-J730F using Tapatalk
Paracinac brate dobra ti je masina, nego iz kog si sela brate? 😎
 
Koliko je kod tebe basak kako si zadovoljan ?

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
ja sam prezadovoljan,imam ga od 2018. do prosle godine je orao,tanjirao i spremao sad je upregnut za sve vrste poslova... u setvi psenice mi je pukla sajla za reverser i sad je zastupnik Agromarket koji sve imaju na lageru odmah pozvao porucio sutra stiglo i to je to.. za te pare ja bolji traktor nisam mogao da kupim

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
ja sam prezadovoljan,imam ga od 2018. do prosle godine je orao,tanjirao i spremao sad je upregnut za sve vrste poslova... u setvi psenice mi je pukla sajla za reverser i sad je zastupnik Agromarket koji sve imaju na lageru odmah pozvao porucio sutra stiglo i to je to.. za te pare ja bolji traktor nisam mogao da kupim

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
Koliko si radnih sati napravio, sem sajle nisi imao nekih intervencija ?

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh