Balirka

Kako doći do tog dijela da se pogleda? Čini mi se da se mora cijeli pickup izvaditi?
 
Mora,a to mozes da vidis i spolja u kakvom je stanju,samo gledaj tu stazu gde prolaze lezajevi od tih nosaca pikap zica

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Ovako nesto

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
3388e85dfbf1fed7fb6374aa0531fd9f.jpg
 
Ja sam skidao kod mene na ihc 435, i nije morao citav pikap da se skida, kod mene je pogon pikapa i lavirnit na onoj strani do malog tocka, ne znam na b47 koji je sistem. Na ovoj 435 nije gusani lavirint, obican lim, i lako se osteti, kod mene se bio prosuo lezaj i provalio lavirint na jednom mestu.

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ovde je pogon preko lanca na unutrašnjoj strani prese, odma ispod čekića što nabija sijeno. Tu je i lavirint i ležajevi. Ako je lavirint onaj lim što se vidi gore na slici onda je i na b47 obični lim. Ne vidim nikakve šerafe da se samo ta strana može skinuti a sve se mora raditi ležeći pod balirkom. Moraće raditi youtube i slično da vidim može li se naći neko rastavljanje
 
Ovde je pogon preko lanca na unutrašnjoj strani prese, odma ispod čekića što nabija sijeno. Tu je i lavirint i ležajevi. Ako je lavirint onaj lim što se vidi gore na slici onda je i na b47 obični lim. Ne vidim nikakve šerafe da se samo ta strana može skinuti a sve se mora raditi ležeći pod balirkom. Moraće raditi youtube i slično da vidim može li se naći neko rastavljanje
Raspao ti se lavirint, kod b47 moraš izvaditi ceo pikap napolje i moraš da isečeš pikap noseću cev da bi ga razdvojio ne postoji drugi način kod ovog modela, kod ostalih ihc modela ne mora da se seče. Verovatno su se raspali i ležajevi koji idu po lavirintu pa ga oni unište, mozeš da mi se javiš na pp da ti objasnim kako da rešiš.
 
komsija kupio presu stajala dosta dugo oko kad je poceo da radi ukocio mu se pogon igli jaram i pokrivio igle sad nezna koliki je razmak vila od jednog do drugog kraja da mu majstor jedan na presi resi ugao igli na presi kola rivale 2 i dali pasu od koje jos prese delovi za ovu presu ako nema delova original
 
Ja tebe nista ne razumijem, upotrijebi nekada zarez, tacku i sl. Nemoj da shvatis pogresno, ali te stvarno ne razumijem.
 
Prvo moraš odvariti igle .Zatim ispraviti igle.Potom ispraviti ram ili napraviti drugi.Igle ti idu tačno po sredini keramičkog dela gde prolazi kanap,Igle ručno doteraš u zadnji gornji položaj i našteluješ.Kada dođeš do toga onda pitaj za dalje.Nisam čuo za tu marku prese.Sigurno Italijanska.
 
Kola je svapska presa. Nosac igala ima mjeru tamo gje se kaci, to je dovoljno ostatak ti ispravis, najbolje je ako imas neku drugu da gledas.Igle ako su sjebane najbolje je da uzmes druge, uzmi aluminijumske, jel' su na njoj celicne? Kako te slusa noz za odsjecanje kanape, jel kod tebe fixni ili leteci noz?
 
presa nije moja,ja samo pomazem komsiji da je skrpi da moze da odradi sezonu ,ja znam da su igle otise u nepovrat jer su sad vec 2 puta ispravljane i tu nema rad sa njima,bice tu jos stvari koje ce otkazati ta presa stajala minimum 20 godina u supi nije radila ,mladji rasprodaju nije im potrebno ne rade poljoprivredu iako ce da rade imaju jos jednu koja radi i ta stoji i dosta masina im stoji garazirane.
 
Nazad
Vrh