Balirka

Nozevi su naostreni, to moram da napomene, mijenjao sam drzac noza sa lijeve strane na desnu, ali ista situacija

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Poigraj se sa drzacem spage tj negovim drugi mnepokretnim dijelom. Steluje se na ovaj saraf kljuc 17 (pogledaj hazetovu drugu sliku pored donje mazalice desna saraf)
 
Taj prvi zavezak je dobar, prva slika. Duzi zavezak mozes dobiti otpustanjem drzaca na lisnatoj opruzi, pod uslovom da su petljaci dobri.. Ja ne bi nista dirao vezano za zavezak sa prve slike.. A taj rascupani, pokusaj da podesi ponovo drzac spage i malo otpusti. Kida ti drzac spagu jer ne hvata je pravilno, barem meni tako izgleda.

Evo malo iz ugla kako drzaci stoje

d2e9753c2a3f67bd81c97b86435315af.jpg


06db7f283bd6eaf7e0df9aebc203eb94.jpg


f400875a68762fbbb4ab168291e88daf.jpg
 
Taj prvi zavezak je dobar, prva slika. Duzi zavezak mozes dobiti otpustanjem drzaca na lisnatoj opruzi, pod uslovom da su petljaci dobri.. Ja ne bi nista dirao vezano za zavezak sa prve slike.. A taj rascupani, pokusaj da podesi ponovo drzac spage i malo otpusti. Kida ti drzac spagu jer ne hvata je pravilno, barem meni tako izgleda.
Eh to nisam jos probao, ovaj prvi zavezak je odlican, to je od lijeve strane, i ona radi odlicno, a pokusati cu da se jos poigram oko drzaca kanapa. Jer nema sta drugo biti, sve je namjesteno kako treba, samo jos to nisam ustelovao kako sam skidao drzac kanapa, pa cu vam javiti sutra sta sam riješio

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Problem zaveska rijesen, popustio sam samo drzac kanapa i dobio ono sto treba, a sad jedino ponekad razveze jednu, moram se jos poigrat sa donosacima kanapa nadam se da ce biti sve uredu
ba23095badc20d2452dc3653050356e8.jpg
a2028e0a680b79bfec8fb6edcf0ee2c7.jpg


Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Eh tako je, uvijek nema zaveska na spagi koja je prija bila u drzacu, izgleda da sam previse popustio drzac

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Otpustas i stezes drzac po 1/4 kruga, ne previse.

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
Iskocila mi ajde da kazemo jeftino, za 2450 u ovakvom fabrickom stanju, trebalo bi da je dobra masina.. Svi kazu mocnija od ove moje jd 332 pa da vidimo, jd ce na prodaju ..

- - - - - - - - - -

Imam istu ovakvu samo sto je moja kupljena pre 17 godina.

Koliko ti radis godisnje i jesi imao kakvih kvarova, ipak je dugo kod tebe..
 
Nije bilo nikakvih kvarova sem odrzavanja za 17 g zamenjene obe gume jedan krst kardana i oba kljuna na vezacima neznam kako ih vi zovete jednostavno preseko ih kanap, rs vezaci rade besprekorno. Presa je dobro osigurana na svim mestima od lomova tako da ne brines samo gas.Sa cenom si super prosao bices zadovoljan sigurno kako radi.
 
Na ovoj je ona manja guma fabricka, za vecu nisam siguraN, jer je goodyear-ova. Balirka nije odradila puno tako da se i ja nadam da cu biti zadovoljan i da ce da ide bez problema neko vreme.
 
Nazad
Vrh