Automatizacija ZMAJ kombajna

dali postoji mogucnost da se stavi veci displej sa krupnijim brojevima i slovima
 
mariusb007 je napisao(la):
displej moze da se ubaci veci
senzor za secku isto
i senzor za rastur sa tehnicke strane jeste relativno lako da se ubaci :ppozdrav:
Kolko bi to podiglo cenu, za svaku od ovih tačaka? :sta:
 
Za veci displej nekih +15e
senzor sa secku nista jel ima jedan viska (osovina po zelji)
ovo zadnje je dosta visoka cena posto je u pitanju specijalan senzor koji bi trebalo kupiti kao nov deo od drugog kombajna i prilagoditi ga uredjaju
 
@matic : jel moze neke slike od tih senzora ?? a i nacin postavljanja i sta treba sve da se kupi da bi se namontiralo na zmaja ... :sta: :D
 
sremac je napisao(la):
@matic : jel moze neke slike od tih senzora :haha: a i nacin postavljanja i sta treba sve da se kupi da bi se namontiralo na zmaja ... :sta: :D
i kolka bi bila cena :sta:
Post je spojen: [time]1294857439[/time]
_________________________________________________
mariusb007 je napisao(la):
Za veci displej nekih +15e
senzor sa secku nista jel ima jedan viska (osovina po zelji)
ovo zadnje je dosta visoka cena posto je u pitanju specijalan senzor koji bi trebalo kupiti kao nov deo od drugog kombajna i prilagoditi ga uredjaju
dal se zna bar otprilike za ovaj senzor rastura?
 
Ja to nemam na svom kombajnu tako da ništa od slika.Što se cene tiče pošaljem vam čovekov broj pa se dogovarajte sa njim. :cao:
 
Matić je napisao(la):
Ne,bojim se da mi ne rasturi kombajn :haha:

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
jel neko od forumasa ima ugradjene senzore za rastur ?? kako se pokazalo i jel je precizno ( donekle ) ?? moze i neka slika .. :D :sta:
 
To postoji na zapadnim kombajnima fabrički, ali bi verovatno bilo jako skupo da se kupi taj komplet pa da se ugradi u Zmaja, zato pitam da li postoji neka jeftinija verzija.
 
Znam da je bilo u zadruzi na Zmaju 190, ali ne znam da li je to bio samo neki prototip, pošto ih nisu imali svi. Posle nekog vremena je to sve skinuto, ja ih nisam nikad video.
 
ja saam gledao kako radi na novom dzondirovom kombaju i nisam bas odusevljen.imao je sat sa kazaljkom za rastur na sitima i slamotresu
 
Nazad
Vrh