Atomizeri

Pukla vazduzna membrana koja drzi ujednacen pritisak na diznama...desava se..mada mislim da pritisak ide na 1.5 do 2 bara tako mislim da smo mi duvali na agromehanika nosenom od 440l
 
Jeste. Malopre sam skinui i rasturio pumpu i pukla je gornja tj. vazdušna membrana,zato je propustila i vodu i pritisak iz pumpe.
 
230693e3af76ca9df7a0a47d86458fbc.jpg


Da li neko koristi ovakve top dizne, kako rade ? Da li dobacuju dalje od klasicnih nosaca dizni i koliko ?
 
Koristim ja te dizne. Imam po jednu na vrhu atomizera prskam vrhove tresnje.5 metara baca bez problema.One se steluje a kad hoces visinu vise bude ko mlaz kao bic a trosi vode ko ludo.Mozes da kombinujes upalis njih a iskljucic neku diznu ispod nje.Neko upali samo njih i protera vrhove pa onda prska ostalo iz drugog prolaza tako ima vece pritisak i dalje baca.Meni su na agromehanici atomizeru.
 
Znaci na njoj stelujem sirinu mlaza/daljinu , jasnije sad malo.

Ja imam takve nosace na AM. Svrati da pogledas...

Zanima me samo top dizna , ova desno, nosaci su nam isti , mislim da nemas takve "top" dizne.

Ne mogu da dobacim vrhove ,pa planiram da ubacim po jos jedan nosac sa obe strane, sad da li sa klasicnim diznama ili sa ovim topom..
 
Na sajmu kada sam se raspitivao top dizne sam mogao kupiti samo sa nosacima.
Za AM atomizer mislim.
Neka me neko ispravi ako gresim.
I sam planiram nabavku.
Prosle godine sam se izradio na sajmu u Turskoj trazili mi 32 e za dva para nosac sa top diznama (jbg nisam bio siguran da c odgovarati).
 
Pozdrav svima, jel poznaje neko dobrog majstora za atomizere na relaciji Arandjelovac-Topola? Da mi uradi servis na Agronu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iščitah celu temu i nemam ideju koji bi novi nošeni atomizer oko 450l kupio. Naime, hteo bi nešto bolje od AM, a ne znam ni kako da vas pitam koji sad... Nobili, Nardi, carrarospray... Jel mogu da čujem ukratko nečiju preporuku
 
Jel i ovim redosledom da gledam? A sta se desava sa Dal Degan, Hardi atomizerima, jel ih neko koristi? I da li neko kod nas prodaje nove Nobili atomizere?
 
Poslednja izmena:
Iskreno kupis ono sto se najvise kupuje sto zbog delova sto zbog rada..znam coveka kupio vuceni 1000l duplo skuplji od agromehanike..al nema ko da ti pokaze kako se radi s njim ima neka stelovanja pritiska ima filtere za ovo za ono ima regulaciju pritiska po diznama ma sve al dzaba nema ko strucan da objasni kako se sta koristi..kad je nazvao dobavljaca rekli mu da procita upuzstvo koje je na francuski nemacki italijanski..znaci nisu se potrudili ni da im neko prevede
 
Po zakonu su duzni da deklaracija i korisnicko uputsvo daju na srpskom jeziku. To zapravo funkcionise vec odavno.
Ako insistira dobice, moze i da trazi da vrati proizvod ako nije zadovoljan cisto da ih zagolica.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ne uspevam da nadjem, da li imate predstavu ko kod nas prodaje te stranjske atomizere, i upravo ko nudi tehničku podršku za iste, kako bi se uklopio sa gore navedenim savetima? Vidim da se na oglasima pojavljuje jedan koji dovozi iz italije polovne po zelji...
Sae sam nasao kod milurovica, a kakve komentare imate za dal degan?
 
Poslednja izmena:
I moja posle 4-5 god ko nova, nego kada se već piše o tim uvoznim atomizerima koliko uopšte koštaju takvi novi noseći atomizeri od oko 400l.
 
Nazad
Vrh