Arma Trak

Eh kad bi to bilo jos malo, na sajmu same (115ks) je bio 5k skuplji od lamba, a df (5125) cak 17ke skuplji od lamba.
Ne znam da li kod lamba moze staro za novo, imali su neke akcije
 
Mislim da je moglo to je sve ista firma. Imas Df 5110 on je kao Lambo. Same i Df su uvek skuplji, a tih 5000 razlike, treba uporediti traktore pa sta kome vise odgovara.
 
Eh kad bi to bilo jos malo, na sajmu same (115ks) je bio 5k skuplji od lamba, a df (5125) cak 17ke skuplji od lamba.
Ne znam da li kod lamba moze staro za novo, imali su neke akcije
Ja sam razumeo da je vise od 5hiljada. 52 plus pdv je same a ovaj 45 plus pdv . Ili sam se ja pogubio sa cenama.
 
Novo

Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
Sta znam, trenutno vise verujem kinezima nego turcima. Foton/Lovol i YTO su se prodali u mnogo vise primeraka i prodaja nije stala a pogledaj koliko Lovola imas u oglasima..
Sto se tice svih pomenutih u slazem se sa ovakvim poredjenjem:
Deutz > Same > Lambo > Kinezi > Turci
 
Nazad
Vrh