lucijan013
Član
Koliki ti je budzet?Arma 110 ili Bašak 2110? Za sve poslove od veštaka , setve ,prskanja , baliranja ,košenja.
Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
Koliki ti je budzet?Arma 110 ili Bašak 2110? Za sve poslove od veštaka , setve ,prskanja , baliranja ,košenja.
Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
Kupujes novo ili polovno ?Arma 110 ili Bašak 2110? Za sve poslove od veštaka , setve ,prskanja , baliranja ,košenja.
Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
NovoKupujes novo ili polovno ?
Takav da može i lamborgini 110 da prođe...Koliki ti je budzet?
Pa onda ne bi trebalo da imas dilemu!...Lamborgini za klasu-dve ispred Turaka.Takav da može i lamborgini 110 da prođe...
Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
Ja sam razumeo da je vise od 5hiljada. 52 plus pdv je same a ovaj 45 plus pdv . Ili sam se ja pogubio sa cenama.Eh kad bi to bilo jos malo, na sajmu same (115ks) je bio 5k skuplji od lamba, a df (5125) cak 17ke skuplji od lamba.
Ne znam da li kod lamba moze staro za novo, imali su neke akcije
Sta znam, trenutno vise verujem kinezima nego turcima. Foton/Lovol i YTO su se prodali u mnogo vise primeraka i prodaja nije stala a pogledaj koliko Lovola imas u oglasima..Novo
Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока




