Alati i radionice

To istog mesta je širok pojam... Ne znam ko je "iza" ovog oglasa, al opis oglasa je takav da ga ne bih ni nazvao... A po ostalim oglasima rekao bih da je ruma vašar-najlon ns roba..
 
Evo sada vidim reklamu na tv, Parkside odvijac na akciji u Lidlu 6490 dinara ako nekome treba

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Алат, овај који нас интересује, браварско-столарски, у највећем броју броју случајева у "Лидлу" износе на рафове у четвртак. Понедељком могу да изнесу неку опрему за гаражу или баштенски алат. То је неко правило кога сам скапирао до сада.

Иначе, неко је скоро питао да ли "Парксајд" има ласерски нивелир - сутра износе модел који црта хоризонталну и вертикалну линију, али само на једну страну, не у 360 степени у круг. Кошта 3,5к рсд. Имају и ласерски даљиномер за 2,7к рсд.
 
Bušilica-odvijač, ne zeleni udarni odvijač.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Tako je.
1b30f3bb6d4cb039cf9fc880d6ec12f2.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Иначе, неко је скоро питао да ли "Парксајд" има ласерски нивелир - сутра износе модел који црта хоризонталну и вертикалну линију, али само на једну страну, не у 360 степени у круг. Кошта 3,5к рсд. Имају и ласерски даљиномер за 2,7к рсд.
Otišao jutros i uključio ga na licu mesta. Vertikalna linija na par metara "titra" po nekoliko mm gore dole, odustao od kupovine.
 
Gledam na kp oglase pa me zanima posto hocu da kupim co2 aparat koji bi mi preporucili

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ljudi jel ima neko ideju gde mogu da kupim okruglu turpiju 10mm, naravno kvalitetnu,nema gde nisam pitao i trazio i svi nude samo 8mm.
 
Nazad
Vrh