Agro Dan

Na tom vasem sajtu nemoze da se gledaju emisije u nazad(ili ja neznam)jer traze neku registraciju, akada popunimo za registraciju ne prihvata.Ipak je bilo ovde jednostavnije.
 
Otvoreno, ako stavite ovde gledacu, ako ne, zna se. Bez obzira sto sada imate vasu stranicu, mislim da i dalje treba da stavljate ovde. Vasa emisija i nije samo sa vasim informacijama, pa tako i vasa emisija ne treba da bude samo na vasim stranama. Ne znam kakvi su odnosi izmedju ove strane i vase emisije, samo sam izneo svoj stav.
 
Post je stavljen jer u protekle dve nedelje nismo mogli da kačimo na ove stranice zbog radova na serveru, a koji su nekad trajali i duže od naznačenog vremena, ili smo jednostavno bili takve sreće da naletimo baš kad traju. Naravno da ćemo nastaviti da stavljamo emisije i ovde, ali kad ne radi da znate gde možete još da pogledate. :ppozdrav:

A, evo i današenjeg izdanja...

 
Ne mogu a da se ne osecam lose kad vidim kako premiraju mleko sa 7,5din u Beogradu, steone junice i kupovinu istih, a meni mleko placaju 27 din, mleko bez kapi vode sa 4.2-4.4 mlecne masti. Prosto kao da sam visak i nekom na teretu kad mi daju i toliko u odnosu na drugi deo zemlje. Voleo bi i ja da bolje prodam mleko i dobijam premiju al nismo svi isti........
A sto se tice prodaje zemlje strancima to jedino moze da se vrati i donekle namiri nepravdu davno ucinjenu. Hoteli su prodati, nekretnine, kao i fabrike koje su nacionalizovane to cemo placati bivsim vlasnicima, a zemljiste moze da se vrati bez problema jer je drzavno. Najgora moguca stvar koja ce nas zadesiti je prodaja drzavne zemlje. Drzava oduzela zemlju, koristila tu istu zemlju 60 godina, ako je proda strancima i pare se (naravno) pokradu. Od cega ce da se isplate bivsi vlasnici? Mogu da traze kredit od svetske banke da sprovedu restituciju i tako zaduze narod. Moje dete i drugu decu koja nisu imala nikakve veze sa tom zemljom zaduzivati nema nikakvog smisla.
Samo da je zdravog razuma i malo svesti. Ovo sto kucam nije ni malo naivno i od takvih stvari nam zavisi buducnost.
 
Moje lično mišljenje je da je dopuštenje prodaje zemlje strancima, ČIN VELEIZDAJE DRŽAVE. Ako neke članice EU imaju dogovoreno da još dobar niz godina ne prodaju svoju zemlju strancima, zašto mi moramo to da dopustimo a da još nismo ni ušli u EU?
 
Nazad
Vrh