8 mart

sta planirate za 8 mart?


  • Ukupno glasača
    19
Danas je pala kupovina :cao:, iskesio sam se koliko sam mogao, mami cvet, a "ženama" oko mene po čokoladu znači 8 čokolada po 80 RSD tako da i nisam loše prošao, za jednog studenta sasvim zadovoljavajuće ! :D
 
Kevi sam kupio cveće aaa devojka je dobila narukvicu od mene dosta... Sutra je voljno sa moje strane neka se provodi posto nemam vremena za izlaske... ::namigivanje::

Drage dame zelimo Vam Srecan 8.mart -Dan zena i da svaki dan Vam bude kao taj dan, pun ljubavi, paznje i neznosti.Lep provod.
:cvetic: :cvetic: :cvetic:
 
zena ce dobiti poklon ujedno za 8 mart i za rodjendan posto je 10, plus cerki danas rodjendan
 
"ŽIVOT JE LIJEP,A NJEGOV UKRAS JE DOBRA ŽENA"

j9y1w3.gif


Sretan vam 8. mart
 
ДАМЕ НАШЕ ФОРУМАШКЕ, срећан вам празник, останите лепе, ведре и вредне, ЖИВЕЛЕ!
 
Svim članicama Poljoinfo foruma zelim srećan Međunarodni dan žena 8.mart stoti po redu.
 
Mnogo ste bitnije nego sto mislite, nekada samo mi muskarci to ne umemo da docaramo na pravi nacin. Zasluzujete Vas dan - i vise od jednog. Nije lako biti keva, zena, sestra, devojka. Ovo je dan kada svaki muskarac primecuje kako zena moze da sija uz jbn mali znak paznje. Te zene nam u proseku ulepsavaju 70ak godina zivota - odajte im pocast. ♥ Zene Srecan 8. Mart ♥ ::svaka cast::
 
Nazad
Vrh