77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
diablo je napisao(la):
ja sam se upravo vratio sa sajma,bilo je smoreno i nema toliko posetilaca kao lane,svi exponati i izlagaci su maltene isti kao lane...nema nekih novosti...
Post je spojen: [time]1274148301[/time]
_________________________________________________
moj poznanik me je poslao danas na sajam da se sretnem sa jednim moderatorom(north armi) i da porazgovaram cisto drugarski snjim o nekom problemu,i kad sam rekao ko sam i sta me zanima pobegao je kao djavo od krsta od mene, :D rolf ... decko se usrao u gace verovatno :D lol ....
Joni jesi to ti ? nije te bilo dugo :cao:
 
joni je u diskoteci amnezija sa drustvom slave rodjendan,a mi smo na sajmu trazili kosutica i bandu,a kad smo ih pronasli bezali su od nas kao djavoli od krsta,to da ste videli,to je bio patos smeha,kosutic je posle zavrsio u wc-u verovatno je praznio gace :D

ja sam inace iz NS, clan klana Stifler\\\'s a zaposlen sam kao izbacivac po lokalnim diskotekama.
 
nego sta,ako neko ima problema neka mi se javi i problem ce biti u najkracem roku resen :)
Post je spojen: [time]1274184439[/time]
_________________________________________________
maticu aj nemoj da ti zabijem taj noz i viljusku u **greška :D ... macor jedan gladan :D
 
:haha: :haha: :haha: moderatori mogu samo da mi se sagnu... dok su oni na sajmu mi radimo sta ocemo
mogu da udjem i registrujem se na forum kad got ocu sa laznih emaila i IP adresa,i svaki put mi to uspe i nalog je odobren,sve dok pametni NA nedodje i ne obrise nalog,i tako za par dana ja opet na forumu i tako u krug..... umesto da me puste oni bas vole da se zajebavaju samnom,a ja jos vise snjima :D :haha:

Mafia Stifler\'s
 
pa kad sam pametniji od njih,sta im mogu,nego svaki put da ih nadmudrim... napr,ako sam johnny sad,napravim laznu email adresu za 2 minuta,udjem lako na forum pomocu proxyhider servera,smislim neko korisnicko ime da bi zavaralo moderatore,tako isto i email i registrujem se preko skivenih IP adresa pomocu posebnog programa .... i tako svaki put uspesno upadam :)
 
ono sto zelim... da malo nerviram moderatore,i zelim da im dokazem da svaki put mogu da upadnem ,i upravo radim na jednom, programu koji moze da hakuje sve vrste foruma,i tako ako jednom upadnem na poljoinfo u admin mod,rusim sistem,i cao... stime ce biti kraj svima...
 
Diablo/dzoni E sad si stvarno preterao,to nije lepo daj iskuliraj malo,imas li ti preci stvari?Nekima ovaj forum puno znaci pa i meni samom , i ne bih voleo da mu se nesto desi :zli:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh