Šta sve treba imati u traktoru od opreme??

Nikola_91

Član
Učlanjen(a)
31 Okt 2009
Poruka
109
dali neko zna sta sve treba da se ima u traktoru od opremee?? posto neki ljudi pricaju da treba da se ima sve kao i u kolima( prva pomoc , trokut , prsluk , sijalice , sajla za vucu , )!!

abro

Član
Učlanjen(a)
17 Maj 2009
Poruka
1.442
Nikola_91 je napisao(la):
dali neko zna sta sve treba da se ima u traktoru od opremee?? posto neki ljudi pricaju da treba da se ima sve kao i u kolima( prva pomoc , trokut , prsluk , sijalice , sajla za vucu , )!!
Ove tri stvari su i dosad bile potrebne koliko ja znam.Za prsluk sam cuo preko TV da je potreban i za traktor a za sajlu neznam.

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.326
Umesto sajle za vuču mnogo bolje rešenje je čvrsta veza, tako da sajlu ne nosim.

Deni

Član
Učlanjen(a)
15 Maj 2009
Poruka
1.006
Ja čitao u listu Poljoprivrednik da pored prsluka treba i kutija prve pomoći,

bubiša

Član
Učlanjen(a)
11 Sep 2007
Poruka
420
Koliko sam ja čuo potrebno ja imati:
- prvu pomoć
- sijalice
- 2 trokuta
- prsluk
- pp aparat
- ašov ili lopatu

Nikola_91

Član
Učlanjen(a)
31 Okt 2009
Poruka
109
pade ja to sve da stavim u traktor??!! pola kabine da mi bude samo oprema!!

Chille

Član
Učlanjen(a)
6 Dec 2009
Poruka
198
pp aparat i do sad bio obavezno za vreme zetve, prva pomoc nije lose imati, aj trokut i sijalice jos mozemo negde strpati ali asov i lopatu...svasta

Farmer II

Član
Učlanjen(a)
7 Mar 2009
Poruka
4.641
mirko_markovic67 je napisao(la):
Samo prva pomoć, trougao i prsluk.
jesi siguran? I koje boje treba da bude prsluk? Ovde na buvljaku se jednako prodaju i oni zeleni a i narandzasti,?

kombajner

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2008
Poruka
3.430
Farmer II je napisao(la):
mirko_markovic67 je napisao(la):
Samo prva pomoć, trougao i prsluk.
jesi siguran? I koje boje treba da bude prsluk? Ovde na buvljaku se jednako prodaju i oni zeleni a i narandzasti,?
ja mislim da prva pomoc netreba ,vec samo trokut prsluk i sijalice,a prva pomoc lopata sajla pp aparat koliko znam ja i cuo sam netreba...uostalom mora da ima na netu sta je potrebno??

Učlanjen(a)
22 Jan 2009
Poruka
3.947
Za sada ne treba nista, tek kad donesu pravilnik. A kad ga donesu trebace trougao sa zaravnjenim coskovima, prsluk i rotacija.

Farmer II

Član
Učlanjen(a)
7 Mar 2009
Poruka
4.641
Lala iz Banata je napisao(la):
Za sada ne treba nista, tek kad donesu pravilnik. A kad ga donesu trebace trougao sa zaravnjenim coskovima, prsluk i rotacija.
sta, jos nije potrebna ni rotacija? pitam jer cu ovih dana da imam neke setnje sa traktorom...

todor

Novajlija
Učlanjen(a)
28 Nov 2008
Poruka
2.373
treba rotacija mene su sad zaustavili panduri sa traktorom i rekli da je dobro što imam rotaciju da je ona obavezna

Vrh