Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zato posle toga noge u Cepter lavor, pa na spavanje. :spavam:
 
ustao mamuran u 9 pa u auto skolu,pa onda kod ujaka radili kocnice na traktoru evo sam sad dosao luci a treba jos u teretanu pa na rodjendan,ko ce izdrzati...
 
Ujutru menjao crevo goriva na 560(i još koješta),a popodne popričao sa ministrom Ivicom Dačićem.
 
N A kod nas su jednog zaustavili na motoru imao je 2,2 kazu da je fenomen al nije ni cudo kad svaki dan drinka

Ja i stari orali kod jednog musterije neku brljugu isprljali traktore katastrofa pa sam ih prao
bio sam prljav kao krmak

Dosao mi burazer iz Beograda sad odosmo u kafanu pustila ma zena :haha: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Vidim NA ti si neki mangup a?? Neznam sta vozis ali u takvom stanju motor izbegavaj to ti pricam iz iskustva. Inace ono za onu rs125 i famoznih 180km/h bez ljutnje to mozete pricati onima koji to ne znaju. :cao:
 
aprilija ide 180 vozio je i on i vucko(bajker jedan lokalni i lokalna budala)

a mangup... pa jbg volim popit :ppozdrav: volim zagalamit ::prica::
a vozim skuter koji ide do 70 :cao:
 
U svakom slucaju cuvaj se ti nama, i kad si pijan ili mamuran ruku sa gasa, ja ti ovo sve drugarski kazem :cao:
 
Sto rece Boki cuvaj se N>A

ja sam sad dosao iz vucanja i dobro sam se razlilao :ppozdrav: bilo drustvo veselo

a burazer Srbijanac kaze da smo ludi :haha: :haha:
 
znam da je :off_topic: ,
ali ja praktikujem da ostavim kola tamo gde se napijem pa taksi do kuće, a onda ujutru taksi do kola. Ako imam za kafanu imam i za taksi.
 
A šta da se radi nedeljom, kada tašta zove na ručak? Krkanje do iznemoglosti a nakon toga :spavam:.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh