Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa zar ima tolke zile jel se napatio holandez
 
malo ovo -ono u prirodu :ppozdrav:
slika001.jpg
 
Doneo suprugu iz bolnice, otisao kod ortaka na :ppozdrav: isad teram tastaturu na servis, tek sad sam primetio da sam okrenuo sat:
::traktor:: :veseljak:: ::torta:: :veseljak:: 1000 ::spreman na sve::
 
E mityoo drago mi je da ti je supruga došla kući , mada je još neznam pozdrav za nju ! :cao:
 
ja sam danas bio na sajmu u Osijeku-malo je vrijeme kvarilo idilu al zato smo otšli :ppozdrav: ::prica::
ponuda i nije bila nešto al je zato bilo dosta ::novac::
ima nekih slika pa ako koga zanima-nije problem.
 
mladen je napisao(la):
pa zar ima tolke zile jel se napatio holandez

Mogu ti reć da se namučio i to dobro. Ni sam nisam vjerovao da ima tolke žile. Nisma slikao i dva oraha, e sa njima je bilo povuci potegni sa svih strana. Strašno.
 
Lepi traktori nema sta! Pa makar i da nisu Zetori! A koja je to marka Sonalika? Nikad cuo!
 
bogami mityoo ni ja nisam čuo- zato sam i slikao.
nema nikakvog papira na njemu-niti cijena.
neizgleda loše i djeluje jednostavno-koliko može ta klasa traktora-iako me prednji most a i motor jako podsjeća na rusa :cao:
 
~Kiki~ je napisao(la):
E mityoo drago mi je da ti je supruga došla kući , mada je još neznam pozdrav za nju ! :cao:

:ppozdrav: :sreca:

mityoo je napisao(la):
Lepi traktori nema sta! Pa makar i da nisu Zetori! A koja je to marka Sonalika? Nikad cuo!


Sonalika je Indijski traktor duge tradicije, veoma kvalitetni.
 
na oko izgleda izdržljiv -ali ja se držim provjerenog-rus,imt ,zetor i ostali koji imaju staža..........
 
Nas dvojica smo danas napravili pravilan razmak između s- opruga i dotegli sve šrafove ::svaka cast::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh