Šta ste radili danas?Jedanaesti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas drugar sa skipom isterao šljunak iz jedne parcele koja je bila poplavljena, reka donela sve i svašta, kesa, flaša, drva i drugog otpada koji ljudi bacaju u jaruge. Reka mi odnela jedno 10-tak prikolica zemlje a donela tako toliko šljunka, tako da nisam na velikoj šteti, a gratis sam dobio ove flaše i drugo smeće.
 
Evo sta se danas radilo kod mene:



@MiroslavK
Jel mozda poznajes majstore?:osmeh: Odavno bi radovi kod mene bili gotovi da ih nisi zadrzavao sa gradnjom kod tebe.:ppozdrav:Sutra kada zavrse sve postavljam slike gotovih radova.

- - - - - - - - - -

Sinoc posle 21 sat otisao i kum limar. Gotovi radovi. Samo nek sam majstorima video ledja.:osmeh: Ovi momci sto su radili ukrasni kamen su iz B. Petrovca i stvarno su za svaku pohvalu a limar je ozenio moje kumce pa i njega moram da hvalim, ali su majstori.:ppozdrav:

pa onda kum limar do 21 sat:
 
Moze i ovde. Majstori rade kamen od 22-28 evropejaca po kvadratu sve njihovo. Cena zavisi i od podloge, da li odmah moze da se lepi kamen (22 E) ili treba da se zid obija, plete mrezica, nabacuje, ispravlja zid.....Meni su radili po 25 E, to su isti majstori koji su radili i behaton kod mene. Kvadrat samog kamena (bunje.... kazu Slovaci) kosta 7 E.

Danas supruga i ja farbali dvorisne zidove od zivinarnika i garaze a sutra i dvorisnu stranu bedema, e da... i na kraju menjao gumicu na vodo kotlica, da ga j...m.
 
Danas radjena kosuljica u ambaru.
ha7ypy5y.jpg
 
Danas sredio vodu u novoj zgradi... Bacva 90l, potapajuca pumpa, par spojnica i reducira 46000din ::jako_besan::... Poprilicno zavrsili sve, ovako izgleda na kraju.
11j2k2s.jpg
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh