Šta ste radili danas ? 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danas crpim vodu iz podruma ::lose:: iako polako razmišlam da ga preuredim u ribnjak,dok se voda povče valda bi i riba narasla :udri: :udri: :udri:
 
Igraose sa sinom pa otisao u garazu da upalim 533 i odnesem kod majstora i od njega vratim 539, kad ono (zimus mi na 533 puko blok ) alnaser nemoze da okrece :zli: :zli: stavim ga u 3 gurnem remenica na radilici ne mrda , zalepile karike :zli: :zli: :zli: . Otiso po majstora i 539 , pa zaljuljali
tockove dok nisu karike popustile :cool: upalio i oterao, sad :spavam: do 18h pa u BG po tetku na aerodrom
 
A ja moj od 170 a platio 16000 i metra kabla od 50 kvadrata 1m 570 din i remont alnasera 4000 din i 15 l ulja 4000 din i filtre i rotacija u p..materinu nema kraja
 
Bio po seme Pionira,promoter Margan delio gratis seme.Za kupljenih 10 dobijes 1 gratis.I tamo malo ::vino:: ::prica:: posle oko stoke i tako..... :ppozdrav:
 
@ KishRobert

Pa covek lepo pise da je bio u Rumi, znaci da nije stalno u krupari a juce seko drva.
 
Popickao se sa tastom danas,juce sa surakom...konacno mir u kuci,jer mi vise ne dolaze. :D :D Inace sam prehladjen i sedim u kuci ceo dan.
 
mirmag je napisao(la):
Popickao se sa tastom danas,juce sa surakom...konacno mir u kuci,jer mi vise ne dolaze. :D :D Inace sam prehladjen i sedim u kuci ceo dan.

Pa neka ti tastova cerka skuva neki dobar caj, ili bolje kuvano vino da se povratis u zivot.
 
strugo grede (ustvari majstor strugo ja bio fizikalac) za buducu supu,radionicu,kucu to jos niko nezna.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh