Šecerna repa 2014

Iako je najavljena niza cena repe 2014 dali cete povecati povrsine pod njom

  • da

    Glasovi: 24 42,9%
  • ne

    Glasovi: 32 57,1%

  • Ukupno glasača
    56
  • Anketa je zatvorena .
Cim se ovremeni malo prskanje od trave na jednoj a na drugoj od pipe pa potom i od trave,nasao sam dosta diranih repica a i 3-4 pipe koje miruju i prave se da spavaju ali kad ih pipnes one se mrdaju!Nurele je spreman samo ce biti problem uci i njivu ako se nastavi ovako malo sunce,malo kisa...
 
Danas sam uzeo hemiju za drugo prskanje, Safari, Betahem am 16, Frend i kao pojacanje za drugo prskanje Hemimitron u kolicini 1,5l/ha
 
Nikla je sva dobro, isao sam danas do jedne od tih njiva, toliko je bilo blata, da sam zaboravio da slikam, mislio sam sam kako da se okrenem, a da se ne zaglavim.
 
Prekjuce napravljen jedan skljoc iz auta:
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Gospodjo Krstic odmah muza saljite u Crepaju da prska. :cao:

P.S. Nemojte samo sa tegovima na traktoru da tera:haha:
 
Ovi iz sunoka kazu da korov najvise stete repi nanese u prvih 8 nedelja.Moze li neko da objasni sta se tacno desi,jel se repa izduzi ili sta kad u prvih 8 nedelja ako je gusi zezne prinos.?
 
Bude manje slatka, u tome je problem..........Mada moze i ako je korov osvoji, da bude onda kao dzungla i postaje secerna trska.

@Tamara, @bojcetic@ mindjusar, treba da vidite tegove kako izgledaju na najnovijem modelu, traktor se zove Case Inqusitor.
 
Mislim da ako ste već zakasnili,gospođo,sa prskanjem,da bi najefikasniji bio tretman raditi bez tegova sa CASE,i sa izduvanom klimom,jer kaže struka da freon štetno zrači prilikom prskanja,te je preporučljivo ispustiti isti! Lično nevidim neku logiku,ali nisam dovoljno stručan,možda neko može objasniti povezanost te dve stvari
 
Nazad
Vrh