ŠAROLE ovca

tako sam i ja cuo da ne zavisi,ali izgleda da ipak nesto znaci,ako je vec ista hrana,i iste ovce imam kao sto su prosle god. bile. a od te zene odakle sam doterao tog ovna idf ,je rekla da joj je jako zao da proda posto kad je bio medju ovcama uvek su bliznile,kaze da je 3god. drzao i uvek imao brojno jagnjadi
 
da je tako onda bih ja pustao 3 ovna na parenje jedne ovce,mislim da je tu bila slucajnost pa se svodi da je ovan upitanju,takodjer je tvoj sarole relativno mlad pa je mozda to uzrok necega jer ovan od 3 godine i godinu dana se nemogu uporediti pogotovu kada je upitanju veca kolicina ovaca
 
zqs8n.jpg
24mb7fq.jpg
 
Dobro vece odgaivacima sarole rase ovaca a posebno ,uspesnom odgaivacu. Gospodin MAILOVAC postavi nam slike tvoih sajamskih grla oba pola, puno lepih uspeha, cao.
 
Ovo su obicni ovcari u francuskoj,slikano na nekom da kazem kao vasar kod nas,zivotinje su mogle da se kupe ko je zeleo,poznatih odgajivaca koji rade priplodni materijal nije bilo na ovom skupu
 
Zna li neko ima li jos neka farma sarole ovaca u Srbiji sem na Ubu i u Cupriji ? Unapred Hvala
 
imamo mi,na farmi se nalazi oko 50 plodkinja sarole u cistoj rasi i 3 linije ovnova,2 linije su nove i prvi potomci su stigli od jednog od tih linija

- - - - - - - - - -

23r2w3o.jpg
jedan omladinac sa nase farme 7 meseci

- - - - - - - - - -

2mxhmdf.jpg
dviska sa jagancima nekoliko dana stari potomci od jednog naseg madjara

- - - - - - - - - -

fbavyd.jpg
jos jedne dvojke par dana stare

- - - - - - - - - -

wrnxhs.jpg
grupa ovaca sa jagancima,nazalost su vecina jaganjaca u drugoj prostoriji pa samo uspeli samo ovo da uslikamo sa ovcama,inace su grupa jaganjaca od 4nedelje do nepunih 2 meseca
 
Nazad
Vrh