Čestitke za ponove.

odkuda 400 neračunaš i mene vljda nema te da dodsješ da se nisi posvadjao sa tazbinom
 
Cestitam svima na ponovu i ja sam se ponovio samo sa starom masinom,upitanju je traktor SAME BUFALO 130 ks bice slika sutra. :cao:
23jnatc.jpg

Ovako izgleda kao ovaj slicno
 
Svaka čast neka te dugo sluzi u zdravlju i veselju da malo razbijemo monotoniju u poljoprivredi i unesemo malo optinizma ::svaka cast:: :ppozdrav:
 
Evo i ja, kao novopečeni poljoprivrednik, da se pohvalim :cao: . Danas sam doterao svoj prvi traktor. IMT 542 1984 godište, u solidnom stanju sa plugom 756 VK. Ima šta da se radi oko njega (instalacije, gume ...), ali ne plašim se posla, a i valjda će biti nekih dobrih saveta na forumu ...
 
Cestitam COLE da te sluzi i za par godina da zaradi jednog novog :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1297517085[/time]
_________________________________________________
Evo mog traktora
jiz9k2.jpg

296gdft.jpg
 
@ kole

Kolega, čestitam na kupovini i želim da te traktor služi. Ija imam isti takav, samo što neorem sa njime, a za sve drugo njega koristim i dobro me služi, Za oranje i druge teške poslove tu je MTZ-82 koji je neprikosnoven u tim operacijama.

Pozdrav od Mirka iz Kule, :cao:
 
Cestitam! Jos samo da ga nosis kod cika majstora da mu pomeri auspuh i usisnik vazduha da ne smeta, inace lep traktor.
 
kole je napisao(la):
Evo i ja, kao novopečeni poljoprivrednik, da se pohvalim :cao: . Danas sam doterao svoj prvi traktor. IMT 542 1984 godište, u solidnom stanju sa plugom 756 VK. Ima šta da se radi oko njega (instalacije, gume ...), ali ne plašim se posla, a i valjda će biti nekih dobrih saveta na forumu ...

Cestitke i tebi kolega! To je dobar traktor za omanje gazdinstvo ili pomocnik nekog veceg.
 
Hvala vam na cestitkama jos jednom.
TOSHIBA to mi je u planu razgovarao sam sa majstorom samo jos da mi oslobodi termin 150e izvede aspuh sa jedne strane a usis sa druge strane.
Platio sam ga to jest racunali smo ga 9000e dao sam mu torpeda 75 sa prednjom vucom i 1250e doplate
 
Nazad
Vrh